Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuire hdd cu ssd la NVR

Multe fisiere apar ca protejate c...

Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...
 Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 

Problema bataie in racorduri chiuveta

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,696
  • Înscris: 08.03.2017
Despre acest amortizor spuneam, trebuie 1 bucata la toata casa , pe intrare apa catre ct si apa rece bucatarie (deobicei)
https://www.dedeman....c-1/2/p/2017205

#20
cipcon

cipcon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 29.03.2016
Am rezolvat. Am inapoiat bateria cea noua si am luat alta. Dupa multe permutari de racorduri, baterii, am tras concluzia ca si bateria si racordurile sunt cu probleme. Am returnat-o si am luat alta baterie de marca mai cunoscuta care merge perfect si fara nici un artificiu, de tipul amortizoare, basici, etc.  Aceea cred ca era facuta prin China sau Rusia. Pe site era o marca, pe cutie scria alta marca. Finisajele erau ok, dar in plus, fata de problemele scrise mai sus, avea si un debit mai mic. In concluzie: o mizerie! Am pierdut doar banii de transport, caci mi-au returnat doar contravaloarea bateriei.
Multumesc celor care m-au sfatuit!
Ca sfat: nu cumparati no-name-uri!

Edited by cipcon, 23 March 2021 - 17:11.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate