Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online
 

Panduri Residence

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 26.04.2005
De acest proiect fantoma stie cineva ceva?

Mie mi se par foooarte neseriosi; le-am transmis doua emailuri la interval de cca 2 luni in care le solicitam date despre proiect si am primit mesaj inregistrat de genul "suntem foarte aglomerati datorita solicitarilor trimise de clienti dar va vom raspunde in scurt timp". Vazand ca nu primesc nimic pe email, am zis sa ii sun, ca poate asa obtin ceva informatii. Dna care a raspuns mi-a zis ca o va ruga pe  colega ei sa imi trimita un email in aceeasi dupa amiaza, si de atunci au trecut "doar" vreo 3 saptamani.
Initial aveau si o pagina pe net cu proiectul, dar a disparut intre timp (sau nu mai reusesc eu sa dau de ea).
In mod normal as fi spus "pas" din start unei astfel de "seriozitati", dar proiectul e intr-o zona de interes pentru mine si as vrea ca macar sa am ceva informatii.
In concluzie, daca vineva a fost mai norocos decat mine si a reusit sa obtina ceva informatii, il rog sa le impartaseasca.

Edited by bogwol, 16 February 2021 - 10:08.


#2
adrian_efa

adrian_efa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 01.12.2007
Ai  ajuns sa te rogi de ei? Ai bani de aruncat pe rezidentiale si nimeni nu te baga in seama? Posted Image

#3
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 26.04.2005
in rezumat, cam da :)

#4
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,343
  • Înscris: 18.12.2007
Am gasit pagina asta de facebook dar nu pare sa mai fie actualizata si nu stiu daca se refera la ansamblul urmarit de tine.
Totusi, nu inteleg de ce insisti sa le dai niste bani unora care nu vor sa aiba de a face cu tine :)

#5
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 26.04.2005
e altceva; proiectul cu reclama pusa de ei pe gard chiar asa se cheama: Panduri Residence.
Asa cum spuneam mai sus, ma intereseaza pentru zona DAR nu sunt nebun sa arunc banii in aer. Asta incerc sa aflu  de la cineva care poate a reusit sa aiba ceva informatii: preturi, data de incepere, data de finalizare, conditii de plata. Eu deja sunt 90 % hotarat sa nu ma complic cu ei, dar vreau sa vad conditiile; mi-ar parea rau dupa aceea sa aflu ca era ceva ok si am ratat....

#6
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,618
  • Înscris: 24.02.2017

View Postbogwol, on 16 februarie 2021 - 11:28, said:

in rezumat, cam da Posted Image


Atunci baga mare. Nu te lasa pana nu pierzi :)

#7
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 26.04.2005
dupa ceva munca de detectiv, cred ca acest proiect, daca va mai fi facut, este dezoltat de cei care au facut si DaVinci Residence. Am citit niste comentarii si se pare ca nu e o mare sfaraiala ce au facut acolo.....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate