Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Click Sunet Butuc fata

Este sau nu, abuz al unor moderat...

Flatulenta și responsabilita...

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...

Companie din USA care livreaza in...
 

placa sunet cu ASIO ieftina

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
cristel81

cristel81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 11.05.2010
Stie cineva vreun model de placa de sunet cu ASIO ieftina ?

Am folosit emu 0404 PCI multi ani, pana cand windows 10 nu a mai suportat-o.

Ma intereseaza doar sa cant live la pian cu sunete VST pentru propria distractie, deci cu cat mai ieftin cu atat mai bine.
Daca e ceva ce se gaseste second si mai bine.

Driver-ul gratuit ASIO4ALL imi da senzatia ca are delay (desi am redus latenta la minimul fara paraiala). Daca adaug multe straturi de instrumente incepe sa paraie si mai tare.
Sa nu mai vorbesc ca are ceva conflict cu windows MIDI Mapper (cred) si trebuie sa dau restart la windows, si imi trece cheful de cantat pana se incarca windows-ul Posted Image

Multumesc mult

Edited by cristel81, 25 January 2021 - 11:17.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate