Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua
 Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti
 Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...

Boxe fata golf 5
 Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

Alternativa la Paint pe Ubuntu
 

Am nevoie de cineva pentru montaj Corpuri de iluminat/prize/intrerupatoare

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
amami

amami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,683
  • Înscris: 20.09.2010

 kaTsu, on 12 noiembrie 2020 - 23:19, said:

Iar acum mai am nevoie de un meserias care sa-mi faca baia de la A la Z. Pentru ca e vai de mortii ei, veche, mica si ponosita. Trebuie compartimentata cat mai frumos si adusa la secolul 21.

Mai am un aer conditionat nou nout in cutie cumparat vara aceasta, ce trebuie amplasat in camera mea, dar fiind pereti din beton armat si avand nevoie si de o renovare a camerei mele, m-am gandit sa mai astept, probabil in primavara anului viitor il montez, habar nu am cum dracu o sa scoata consola aia prin 2 pereti din beton armat in afara balconului la etajul 6.

Pentru aer condiționat eu am optat la soluția cu tuburi prin perete, nu îmi place să fie la vedere.
Pentru baie este cel mai mult de muncă, trebuie dată faianța jos și dacă vrei să muți poziția sanitarelor atunci trebuie scoasă și gresia. Trebuie scoasă cada, bănuiesc că vrei doar dus.Attached File  IMG_20201110_113435310.jpg   639.08K   17 downloads

Edited by amami, 13 November 2020 - 01:30.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate