Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri scule INCGO

Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...
 Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...
 Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?
 Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma
 

brand new site

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#37
humble

humble

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.12.2004
imi place ca devin centrul atentiei unor fixisti... ca banuiesc ca ai facut o fixatie din a distruge ceva ce nu'ntelegi. si nu vei reusi sa realizezi niciodata.

9000 de posturi de'ale tale in 5 ani... inseamna o medie de 4 posturi pe zi numa' aci pe forum. imi dau seama ce existenta trista trebuie sa ai. probabil viata ta se rezuma la a improsca in jur. stii ce sunt criticii, nu? ma refer la criticii neargumentati, ca tine... sunt niste ratati cu pãreri. "hã-hãã" si "lol"... si cand iti termini argumentele revii la bully-ing. dupa comportament, as spune ca esti bucurestean, te-ai vrea gadgeteer dar nu te duce punga, poate ai un ipod cumparat de pe bursa la SH, eventual si un Fuji Finepix seria S... si ca varsta e miiiica... miiiiica...  a, si ca tocmai ai terminat perioada half-pipe cu skateboardul sau cu bike-ul in parc. si acum "te maturizezi"...

spune'mi macar atat: asta te face mai fericit? ca in sfarsit ai motive sa jubilezi?

dormi mai bine fiindca mi'a (fost) crapat mie cms'ul?

bei o bere cu prietenii in herestrau pe tema asta?

mai am o singura rugaminte - cand iti serbezi majoratul, te rog anunta'ma si pe mine. vin sa'ti fac "poze". gratis... si nu'mi trebuie berea ta.

andix.

Edited by humble, 25 March 2006 - 17:37.


#38
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
lol, ce mishto, s'au terminat pastilele de ai facut atacul asta de paranoia? sau ce e de te supara adevarul?

acum, trecem la clasamente...

"as spune ca esti bucurestean" - n'ai nimerit... 1-0 pentru mine
"te-ai vrea gadgeteer dar nu te duce punga" - nope, punga ma duce 2-0
"poate ai un ipod cumparat de pe bursa la SH" - n'am iPod 3-0
"eventual si un Fuji Finepix seria S... n'am avut FujiFinepix in viatza mea (nu ca ar fi ceva rau cu marca asta)" - 4-0
"si ca varsta e miiiica... miiiiica... "- ash da ORICE man, ORICE! 5-0
"a, si ca tocmai ai terminat perioada half-pipe cu skateboardul sau cu bike-ul in parc." - de fapt sunt role 6-0
si acum "te maturizezi"... sper sa nu ma maturizez niciodata ... 6-1

berea n'o beau in herestrau (7-1?), insa la un amic care trage nuntzi i'am aratat pozele tale. mi'a multzumit!!! de mult... DE MULT n'a mai ras atat de sincer! deci intr'un fel, pozele tale sunt extrem de bune, atat de autentice...

andix, majoratul meu a trecut de multishor (damn). iar pe tine ca pozar nici gratis man, sorry!

#39
humble

humble

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.12.2004
acum userii au sa izbucneasca in urale -
'bravo ba, i'ai zis'o' - au sa exclame.

:worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:

din nou, jigniri. din nou, nici un argument. dar nu te mai acuz pentru ca asta denota clar un lucru - ai observat doar ca iti raspund, nu si CE anume ti'am raspuns. ceea ce a turnat - ca sa vezi - gaz peste focul acestei discutii.

ma maguleste faptul ca am ajuns motivul existentei tale. probabil ca daca n'ar exista oameni ca andix te'ai sufoca, pentru ca n'ai mai avea in cine sa arunci cu...

:)
q.e.d.
(si... i'am aratat pozele UNUI amic, nu "la un amic". limba romana, generatia Diana Munteanu - tot e bine ca ai aratat pozele MELE. pe ale tale cand le vei face?)

acu te rog din suflet, incearca sa emani ceva intelectual. nu te lasa mai prejos. :) arata cat esti de elita... um, sorry - "133t"...

andix

Edited by humble, 25 March 2006 - 18:52.


#40
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
mai umilule... vezi ca pana acum nu te-a injurat nimeni! nu-ti da nimeni apa la moara si tu tot continui sa te faci de ras. las-o balta si mergi mai departe. am vazut ca ai citit ceva din forumul asta, dar se pare ca nu destul de mult. mai intereseaza-te in cel priveste pe arty, ca te faci de ras.

#41
humble

humble

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.12.2004
uite care'i treaba
io m'am plictisit....
po'sa zici ce vrei de'acu inainte...
esti cel mai tare, tatal tuturor fotografilor, esti winneru' winnerilor, il bati la c*r pe mccurry si tu ai fondat national geographicu' de fapt...
ai 155 la 0, iti dau si punctul meu ...
dar ma intorc la viata mea. :)
am de facut un site.
a, si...
mersi inca o data pentru trafic :D

#42
inana

inana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 13.07.2005
Ai mania persecutiei?

Accepta ca nu plac pozele tale si gata!

#43
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001

View Postpiccolino, on Mar 25 2006, 09:01, said:

intereseaza-te in cel priveste pe arty, ca te faci de ras.
hai man ca strici threadul :)

humble: tu ai minte?

#44
inana

inana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 13.07.2005

View Posthumble, on Mar 25 2006, 19:04, said:

uite care'i treaba
io m'am plictisit....

Poate acum ne intelegi si pe noi!  ;)

#45
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001

View Posthumble, on Mar 25 2006, 09:04, said:

dar ma intorc la viata mea. :)
am de facut un site.
damn right... sper totushi ca viatza sa'tzi fie mai ok... serios acum

Attached Files



#46
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
sau l'ai mutat iara?

#47
south

south

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 15.01.2006
Dar nu pot fii scrise pe aici si lucruri constructive?  :mellow:

#48
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
nu man, ne distram shi noi pana apare fred shi inkide/shterge threadul....

#49
Ayame

Ayame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,624
  • Înscris: 23.02.2006

View Postarty, on Mar 22 2006, 18:48, said:



nu stiu daca-i vai dar sigur eeeeeeeee, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

arty, cine sint frumosii si fercitii???

View Postarty, on Mar 26 2006, 03:06, said:

nu man, ne distram shi noi pana apare fred shi inkide/shterge threadul....


cum sa inchida asa thread? e cel mai tare pe saptamana asta.......e in top.


http://wedding.bridg...de_img_1156.jpg

mie asta imi place mai mult, cit de mult se iubesc unii, pe bune asta-i super, am salvat-o ...

#50
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
ankh: oriunde ai fi man, respectele mele...

#51
XtraVagAnT

XtraVagAnT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 26.06.2005
Hmm din toata chestia asta mie mi-ai lasat cam urmatoarele impresii:
1. Ai o problema de personalitate ba chiar as tinde sa spun ca e o problema psihiatrica destul de serioasa.
2. Aici nu e locul pentru review la site, exista sectiune pt asa ceva insa nu ai la ce sa faci review pt ca tot ce ai este un blog standard si o galerie la fel
3. Iar la capitolul pozne ...huhh... chiar daca ai umblat lumea intreaga si ai pozat peste tot, nu am gasit ceva sa ma impresioneze in toata galeria ta. Nu ma dau cunoscator sau fotograf si nici nu cred ca ar fi nevoie sa fiu asa ceva ca sa-mi dau seama de submediocritatea pozelor tale. Nu stiu de ce tot ceea ce am vazut la tine imi lasa o impresie asemanatoare cu cea despre site-urile institutiilor de stat facute de oameni care nu au nici o tangenta cu meseria insa au primit lucrarile deoarece au rude sus puse ai alte "smecherii" asemanatoare. Banuiesc ca esti unul pe care l-a propulsat  in meserie taticul, din umbra functiei lui!
4. Ai zis de cateva ori ca te-ai plictisit insa insisti sa ne explici cum stau lucrurile in capul tau! Nu te mai stradui ca nu o sa intelegem cu siguranta.
Asta-i tot! Nu te obosi sa-mi rapunzi pt ca o sa te plictisesti din nou, iar eu nu o sa ma obosesc sa citesc! :D

Ciauz!

#52
Ayame

Ayame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,624
  • Înscris: 23.02.2006
nu trebuie dezamagit, ci sustinut..

#53
T.I.I.

T.I.I.

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 406
  • Înscris: 13.01.2006
Mai humble, acuma pe bune, chiar trebuie sa te obosesti atat ? nu de alta, dar tu esti singurul care pierde din toata treaba asta (nu ma refer la a fi no. 1 pe forum)... pe bune, daca stai sa pui tot la suflet, si sa macini toate replicile pana la ultima virgula, nu o sa iti faca bine de loc; incearca si tu sa accepti ceaa ce este intradevar la obiect, si sa treci cu vederea ce e de trecut cu vederea, ca pana la urma scopul unui forum este sa socializam intre noi, nu sa aratam cat de frustrati suntem... nu te-a injurat nimeni, doar s-a facut misto, dar atata timp cat tu "pui gaz pe foc" este normal ca lumea sa continue - pe maine ma amuza teribil sa intarat pe unu care se aprinde din ce in ce mai tare.

concluzie : chill out, si o sa vezi ca acest "club SP" nu este un club atat de exclusivist, si o sa fii aceptat asa cum am fost toti... ca sunt unii mai "rai", acuma asta este - "asa-s baietii, toate sunt perverse" - nu trebuie sa pui la socoteala toate mistourile.

Edited by T.I.I., 25 March 2006 - 21:43.


#54
humble

humble

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.12.2004
ce n-a inteles nimeni din toata flama asta:

in mine puteti sa dati cat vreti, sa ma faceti cum va vine la gura, sa spuneti orice. tin la gluma, intorc misto-urile... etc. mi'am asumat responsabilitatea in clipa in care am postat linkul.

dar nu va mai bagati cu bocancii in viata unui om care avea intamplator un link la mine pe site. e ca si cum v'ar deschide voua cineva scrisorile....

e tot ce am cerut.

e viata omului, si atat. faptul ca mi-e prieten nu inseamna nicidecum ca alde unul si altul au dreptul sa'i arate cu degetul si sa comenteze ca nasul era beat sau orice altceva. nu am pretentia ca fotografiile de care ati facut misto atata ar fi geniale, masterpiece'uri sau hennesey'uri (care apropos, nu's genul meu).

fotografiile alea pe care "le rādeti" atat sunt VIATA PERSONALA a unui om. el ce vina are? ca e urat? poate nu'l vad toti asa, iar aia care'l vad ar face bine sa'si cumpere oglinda inainte sa dea cu pietre.

as dori sa existe optiune de unsubscribe la softpedia.
la revedere.

Edited by humble, 25 March 2006 - 22:37.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate