Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua

Numere inmatriculare inundatie
 Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti

Recomandare SSD
 Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...

Boxe fata golf 5

Resizable BAR
 Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

Alternativa la Paint pe Ubuntu

Recomandare WYSIWYG HTML Editors
 

Ciobanesc corb

* - - - - 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
dumlr2

dumlr2

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 31.03.2020
Nu am zis asta, am zis doar ca din simpla mea experienta, la varsta de 2 luni, o laba de 6.5-7cm diametru este mare si nu subtire, fapt care l-am intarit si cu o poza. Atat. Si am mai spus ca din poze anumite detalii ies diferit fata de realitate(pozitie, lumina, camera) intr-adevar din poze reiese o labuta subtire(de aia am pus si metrul pe ea) iar culoarea pare un maro veritabil, ceea ce e putin diferit fata de realitate, lucru care nu am cum sa il arat. Sunt si eu sceptic de originea cainelui, de aia am venit si cu intrebarea de aici, insa am vrut sa spun, dintr-o oarecare frustrare ca puiutul nu este chiar asa maidanez precum exemplifici. Oricum discutia in topic mi-a explicat nedumerirea de mult. Restul a fost socializare. Zi buna.

#20
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.495
  • Înscris: 15.09.2010
Maro-ul ala se va face bej cand va creste. Mai important e sa ai grija cu alimentatia. La rasele de talie mare se recomanda suplimente pentru intarirea articulatiilor, nu doar vitamine si calciu.

#21
dumlr2

dumlr2

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 31.03.2020

View PostFreddy12, on 18 iunie 2020 - 10:13, said:

Maro-ul ala se va face bej cand va creste. Mai important e sa ai grija cu alimentatia. La rasele de talie mare se recomanda suplimente pentru intarirea articulatiilor, nu doar vitamine si calciu.
Am inteles. Poti sa imi dai mai multe detalii, sau un link unde sa vad un program corect de alimentatie

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate