Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...
 

Acoperire la Vodafone Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#397
Egyptian

Egyptian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 12.12.2023
Pe IL au mai mult RS cu VF decat invers, vezi in Tandarei/Urziceni, dar si pe rural, de la iesirea din Albesti si pana in Urziceni cate eNB-uri sunt ale ORO.
Na, nu merge mereu ipoteza asta cu TAC-ul, dar eu asa am observat pana acum prin judet.
Mult mai mult B3 la ORO in AG, PH decat in DB, chiar si decat la Vodafone :)

#398
yblu

yblu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,701
  • Înscris: 30.08.2006

View PostEgyptian, on 06 mai 2024 - 20:28, said:

Asa este si in DB, unde e TAC 23251 e non-RS, unde e 43140 e RS cu ORO.
De verificat/validat pe reteaua rosie (o locatie este chiar in drumul tau):
  • Sanatoriu Moroeni
  • Arctic Gaesti

Edited by yblu, 08 May 2024 - 11:40.


#399
jovan

jovan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,359
  • Înscris: 05.05.2005

 seatosummit, pe 15 aprilie 2024 - 06:55, a scris:



Chiar dacă Telekom România a fost scoasă la vânzare cum spui, asta nu reflectă neapărat calitatea rețelei lor în momentul de față. Au făcut îmbunătățiri semnificative, iar acoperirea rețelei este excelentă! Cine deține compania în viitor nu este cel mai important factor. În prezent, Telekom este o a doua opțiune fiabilă și puternică la Digi sau Orange și cu siguranță un pas înaintea Vodafone. Dependența Vodafone de echipamentele Huawei care necesită înlocuire îi pune în urmă. Utilizarea de către Telekom a echipamentelor Ericsson le oferă un avantaj clar.

Am și Vodafone și Orange, voce excelentă pe amândouă chiar și intre ele. Când sun sau mă sună cineva din Telekom mă întorc 20 ani în trecut pe când nu era HDVoice.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate