Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
hdd 2,5" sata 250GB unallocat...

Comparatie consum inverter vs non...

Hidrofor defect arunca apa inapoi...

Apa la sticla din sticla
 Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...
 Senzori de miscare ce nu aprind l...

Problema martori semnalizare dire...

Senzori de miscare cu lampi ce se...

Umplere gol tamplarie-glaf
 Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei
 

Situatii neprevazute-pierderea actelor

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
eireman

eireman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,741
  • Înscris: 11.10.2016
Ca de obicei vorbesti aiurea...fix 10 min am stat pt identificare.

#20
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,667
  • Înscris: 02.09.2006

View PostBogotta, on 06 februarie 2020 - 07:50, said:



Fereasca Dumnezeu sa ajungi in situatia sa apelezi la ei in timp ce te afli in alta tara. Sunt niste scarbe clasa intai. Se cred un fel de mini-Dumnezei, pusi acolo ca sa iti puna bete in roate in loc sa te ajute. Au ao atitudine de genul, ce vrei ma saracule ? Te-ai gasit sa ne deranjezi cu tampeniile tale ?

Asta e efectul angajarilor pe pile si nu pe competente. Toti sunt rude sau apropiati politic ale celor din aparatul central. Trist
   Aiurea! fiul meu a patit-o acum o saptamina, in UE, e adevarat, a durat mai putin de doua ore de la intrarea in consulat pina la iesirea cu titlul de calatorie eliberat acolo! Si nu a fost singurul in acea zi!

#21
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019

View PostBogotta, on 06 februarie 2020 - 07:50, said:




Fereasca Dumnezeu sa ajungi in situatia sa apelezi la ei in timp ce te afli in alta tara. Sunt niste scarbe clasa intai. Se cred un fel de mini-Dumnezei, pusi acolo ca sa iti puna bete in roate in loc sa te ajute. Au ao atitudine de genul, ce vrei ma saracule ? Te-ai gasit sa ne deranjezi cu tampeniile tale ?

Asta e efectul angajarilor pe pile si nu pe competente. Toti sunt rude sau apropiati politic ale celor din aparatul central. Trist

Du te mă de a dura.
Dacă nu te duci cu atitudinea " sunteți sclavii mei și pot să vă pun sa mi lustruiți pantofii ", oamenii te ajută fără probleme.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate