Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 

Iubita_amanta

* * - - - 7 votes
  • Please log in to reply
783 replies to this topic

#37
Amaryl

Amaryl

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,705
  • Înscris: 14.02.2019

 Atreides7, on 08 iulie 2019 - 14:04, said:



Imi da cu virgula aici, nu pare dispus la fel ca tine sa darame muntii

Mda, cam aici e buba.

@Anca52, tu viață normală nu vei mai avea cu actualul, bărbații pot ierta, dar nu pot uita.  Ori divorț ori acceptat de reproșuri. Ai avut ghinion, ai pariat pe un cal necastigator.

#38
tehnics

tehnics

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 01.11.2005

 alex14dlk, on 08 iulie 2019 - 14:19, said:

Amantul ala poate mai are un pic de constiinta, si si-a dat seama de greseala facuta. Si acum vrea doar sa aiba familia unita in timp ce femeia vrea doar sa destrame familii. Tipic secolului 21, ma mir femeile dinainte cum au reusit ?
Pe dracu, nu. Ala vrea sa f..a in continuare fara sa afle nevasta. Si pentru asta promite marea cu sarea cat poate de mult pentru ca a  vazut ca proasta pune botul si merge.

Edited by althea, 08 July 2019 - 18:42.


#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015

 alex14dlk, on 08 iulie 2019 - 14:19, said:

Amantul ala poate mai are un pic de constiinta, si si-a dat seama de greseala facuta. Si acum vrea doar sa aiba familia unita in timp ce femeia vrea doar sa destrame familii. Tipic secolului 21, ma mir femeile dinainte cum au reusit ?

Da, sigur. Sau nu se iubeste decta pe sine si l doare n cur de toti din jurul lui.

#40
tehnics

tehnics

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 01.11.2005

 Amaryl, on 08 iulie 2019 - 14:19, said:

@Anca52, tu viață normală nu vei mai avea cu actualul, bărbații pot ierta, dar nu pot uita.
De acord cu tine.

#41
Amaryl

Amaryl

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,705
  • Înscris: 14.02.2019

 MembruAnonim, on 08 iulie 2019 - 13:57, said:



Asa suntem noi, femeile, ca maimutele. Nu dam drumul la o creanga pana nu apucam pe alta.

Minune de la Dumnezeu, îi dau like lui @Yseult la o postare :).

Da, așa faceți, asta e perversitatea tipic feminină. Până nu apare Fat Frumos sunteți foarte mulțumite, dupa ce apare descoperiți cât sunteți de discriminate.
Si apoi Fat Frumos vă dă câte un sut in cur, cum e si cazul topicului de față, pt ca una e varianta demo si alta e cea de zi cu zi. Csf, ncsf...

#42
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008

 tehnics, on 08 iulie 2019 - 14:19, said:

..si pana la urma tot dupa barbati alergati si voi. Lasi, curvari, betivi, porci si ce-o mai fi....of, femeile astea cum nu mai pot ele de grija barbatilor.

NU ! Căci femeile sunt hermafrodite și nu produc flatulență ci parfum de levănțică si ocean în spume.

#43
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 25.04.2007
Amantului ii convenea o amanta discreta ca varietate. Cand a inceput scandalul a dat inapoi, mai mult ca sigur ca nu are de gand sa se tina de eventualele promisiuni/povesti cu care ti-a impuiat capul ca altfel nu se retragea. Nu vrea sa-si strice familia si nici sa-si complice viata. Treaba ta daca ii aduci la cunostinta sotiei situatia, eu nu te condamn prea tare deoarece are si ala vina lui, de fapt amandoi aveti o vina, dar sa nu speri ca ala isi va lasa familia sa te urmeze ca speri degeaba. Dar daca totusi continui sa-i dezbini, gresesti si dai dovada ca nu esti mai buna decat el. Eu zic s-o lasi moarta cu ala, iar sotului poti sa-i amintesti de escapada lui, daca chiar a existat si poate asa reusiti sa treceti peste asta si sa va cresteti in continuare copiii. Discutati si incercati sa rupeti monotonia, poate ca si el e dornic de asta, mai stii?

#44
valirex

valirex

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,765
  • Înscris: 30.07.2006

 alex14dlk, on 08 iulie 2019 - 13:57, said:

Nu te ia asa un pic constinta ?
Care constiinta? femeile nu au asa ceva.

#45
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,509
  • Înscris: 18.06.2007
hai să fim serioși, dacă ar fi să divorțeze amantul ar alege și el o nimfomană de 30 de ani, nu pe una de aproape 50 care peste câțiva ani o să fie uzată complet. sau crezi în dragoste la 50+ ani?! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

#46
tehnics

tehnics

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 01.11.2005
Amantul se afla acum in aceiasi situatie ca sotul tau in 2011. Vitorul e previzibil.

#47
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,571
  • Înscris: 05.06.2009
divorteaza, pentru ca viata buna oricum nu vei mai avea langa sot. copiii nu are cum sa ti-i ia, fiind adolescenti, vor fi intrebati la procesul de divort, cu cine vor sa ramana, cu mama sau tata.
adica el cand te-a inselat in 2011 i-a convenit ca n-ai facut scandal si v-ati impacat, dar acum cand ii platesti cu aceeasi moneda, nu-i mai convine ? ghinion, life is a bitch...

#48
ioana1973

ioana1973

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,617
  • Înscris: 16.03.2014
Nici cu sotul nu mai ai viata roz, dar si amantul...... s-a dat la fund, baietii nu stie, nu vede......

#49
tehnics

tehnics

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 01.11.2005
Gandesti gresit. EL nu a facut scandal dar poate a facut ea. Tot EA a fost cea care a ales sa stea in continuare. A avut atunci atuu-ul si nu l-a folosit si acum se plange cand vrea sa joace cu cartile in maneca.
Daca era o femeie cu coloana vertebrala, divorta atunci sau accepta si nu mai amintea in vecii-vecilor de ceea ce a fost. Ca au mers mai departe, au mers cu acordul ei, cu asumarea consecintelor, cu tot ce va urma.
Of, of, femeile astea, victime mereu....doar cand le convine.

Edited by tehnics, 08 July 2019 - 14:46.


#50
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008
Avem asa:

Un soț care isi insala sotia si o sotie care isi insala sotul cu un domn care si-a inselat sotia Posted Image

Barbatii insala si femeilor nu le pasa, fapt pentru care barbatii continua sa insele si tot asa. Cerc vicios. De ce nu le pasa femeilor ? E aia cu "amanta noastră-i mai frumoasă". $$$

Edited by AdiTwism, 08 July 2019 - 14:46.


#51
l_dan

l_dan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,370
  • Înscris: 05.09.2006
Situatia prezentata se poate traduce astfel: doamna, ajunsa la varsta la care sotul o viziteaza rar spre deloc si trecuta fortat in planul 2 spre 3 in societate de concurenta pasaricilor fragede, gaseste un tip dispus sa i-o traga ca in tinerete. Relatie convenabila, discreta, statut social/marital similar. Relatia putea continua asa, doamna vazandu-si in continuare de familie - cum a facut amantul. Dar ea a ales sa se indragosteasca adolescentin, suflet gingas intr-un trup tomnatic, a inceput sa mistifice realitatea si sa-l confunde pe amantul care cauta doar ceva distractie extraconjugala discreta si gratuita - cu Fat-Frumos din visele ei, punand astfel in pericol doua familii.
Norocoasa, are si un sot care inca o mai iubeste si pare dispus sa treaca peste aceasta aventura.
Ca sa raspund la intrebarea pusa de initiatoare, doamna ar trebui sa se trezeasca la realitate si sa-si vada de familie.

#52
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,509
  • Înscris: 18.06.2007

 tehnics, on 08 iulie 2019 - 14:45, said:

Gandesti gresit. EL nu a facut scandal dar poate a facut ea. Tot EA a fost cea care a ales sa stea in continuare. A avut atunci atuu-ul si nu l-a folosit si acum se plange cand vrea sa joace cu cartile in maneca.
Daca era o femeie cu coloana vertebrala, divorta atunci sau accepta si nu mai amintea in vecii-vecilor de ceea ce a fost. Ca au mers mai departe, au mers cu acordul ei, cu asumarea consecintelor, cu tot ce va urma.
Of, of, femeile astea, victime mereu....doar cand le convine.
cel mai câștigat iese amantul. a scăpat cel mai ușor din situația. aaaa, mă bate barbatu-tu. eu nu mă mai văd cu tine. poate doar 30-60 de minute când am chef eu.

#53
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Inselata in 2011,  acum ti-ai adus aminte?E pretext.

Eu zic ca ai chef de frichi sau mai stiu eu ce.

#54
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,259
  • Înscris: 15.05.2008
da sotul cu,ce se ocupa
doar no fi el chapo reincarnat,originalu traieste inca

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate