Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua
 Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti
 Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...

Boxe fata golf 5
 Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

Alternativa la Paint pe Ubuntu
 

Masina de spalat rufe defecta

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,448
  • Înscris: 23.02.2017

View Postwaterman, on 09 iulie 2019 - 09:11, said:

Acuma sinceri să fim cine se pricepe desface și se uită din prima, nu face topic ..
nici nu s-a nascut invatat, face topic, desface din a 2 a... incredibil esti omule

#38
FeelFree93

FeelFree93

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 17.01.2018

Quote



ce a determinat scurtul ala? se dusese izolatia? si daca da, de ce?

inca o intrebarea, cat te-a costat piesa respectiva si de unde ai cumparat-o asa de repede?


pt ce bere, pt toata troleala pe care i-ati servit-o saracului om si sfaturile sa nu se bage, sa ia alta noua, sa faca orice numai ceeea ce a facut el sa nu faca?

M.am uitat la pompa inainte de a desface panoul si am observat ca cele 2 parti de plastic prinse cu suruburi din care e compusa pompa de evacoare nu erau etanse si sa prelins aoa pe mufa atfel provocand scurt si la mufa si pe placa, piesa pe care am inlocuito am luato de la alta placa pe care o aveam de la alta masina de spalat

Colegu faza cu bere a fost o gluma si am luato ca atare, am apreciat fiecare raspuns in parte find negativ sau pozitiv asta ma facut sa imi dau silinta sa repar masina singur 😉

Edited by FeelFree93, 10 July 2019 - 08:29.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate