Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

DIGI România S.A. - TV Cablu Digital - Topic General. Nou: Bollywood Clasic HD, Sky Showtime 1 HD, Sky Showtime 2 HD, TVR Sport HD.

* * * * - 11 votes
  • Please log in to reply
5307 replies to this topic

#5257
tmihai20

tmihai20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 11.12.2007
Poate vede @Digi_Helper mesajele aici. Nu știu unde și pe cine să întreb. Am fost și într-un sediu Digi. Se știe dacă și când se va putea plăti pentru un abonament mai mare la noul serviciu Max? Azi când tocmai a apărut Max în România am abonamentul de bază cu reclame la Max. Aș vrea să știu dacă cei de la Digi se gândesc să ofere și celelalte abonamente Max sau nu. Presupun că e prea devreme acum, dar nu cred că sunt singurul care ar avea întrebarea asta.

#5258
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,046
  • Înscris: 06.11.2018
Au actualizat numele canalelor RTL maghiare.

#5259
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,454
  • Înscris: 07.01.2009
Medika mai exista, intreb pt cineva din familie care mai urmarea canalul.

#5260
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,046
  • Înscris: 06.11.2018
Medika TV a fost scos din grila Digi dar postul încă mai exista la Vodafone și alții.

#5261
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,454
  • Înscris: 07.01.2009

View PostIceCoolExtreme, on 21 mai 2024 - 15:41, said:

Medika TV a fost scos din grila Digi dar postul încă mai exista la Vodafone și alții.

Mersi mult pt precizare.

#5262
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,526
  • Înscris: 17.06.2007

 SidTheKid, pe 21 mai 2024 - 15:38, a scris:

Medika mai exista, intreb pt cineva din familie care mai urmarea canalul.
Emite în aplicația Digi online, pe chromcast și pe Android, alături de Cinethronix, Rock tv și alte canale scoase de pe cablu.

Edited by donmarinica, 21 May 2024 - 16:15.


#5263
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,371
  • Înscris: 16.04.2014

Vizualizare mesajtmihai20, pe 21 mai 2024 - 15:12, a scris:

Poate vede @Digi_Helper mesajele aici. Nu știu unde și pe cine să întreb. Am fost și într-un sediu Digi. Se știe dacă și când se va putea plăti pentru un abonament mai mare la noul serviciu Max? Azi când tocmai a apărut Max în România am abonamentul de bază cu reclame la Max. Aș vrea să știu dacă cei de la Digi se gândesc să ofere și celelalte abonamente Max sau nu. Presupun că e prea devreme acum, dar nu cred că sunt singurul care ar avea întrebarea asta.

Salut,
Din pacate momentan nu se poate face upgrade la versiunea Standard sau Premium, dar voi transmite mai departe sugestia ta pentru a se verifica aceasta posibilitate pe viitor.

#5264
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,755
  • Înscris: 31.12.2013
În Lugoj nu găsesc Telestar 1, mai există ? Dacă da, pe ce frecvență e ?

Edited by eddy_teer, 21 May 2024 - 17:22.


#5265
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,242
  • Înscris: 24.05.2014

 eddy_teer, pe 21 mai 2024 - 17:21, a scris:

În Lugoj nu găsesc Telestar 1, mai există ? Dacă da, pe ce frecvență e ?
Ar trebui sa fie pe frecventa cu Mooz Dance

#5266
idna

idna

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 06.01.2008
^^^ Probabil se vor pierde clienți la faza asta (să zic că până acum unele filme erau oferite 4K/HDR, acum zero / fac abstracție de reclame, ar fi suportabile, din punctul meu de vedere, dacă filmele ar fi totuși oferite la maximul tehnic posibil).

#5267
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,755
  • Înscris: 31.12.2013

Vizualizare mesajmediasettv, pe 21 mai 2024 - 18:10, a scris:

Ar trebui sa fie pe frecventa cu Mooz Dance

Nu e, dar măcar am găsit TVR Sport HD. Unde l-or fi pus ?

#5268
TelekomR

TelekomR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 367
  • Înscris: 01.07.2018
��Testează 4K gratuit!
Activează extraopțiunea 4K și urmărește turneul Roland-Garros în ultra HD! Vezi mai multe detalii aici: https://bit.ly/3QZQEVc

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jffpUOXzYmc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5269
tmihai20

tmihai20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 11.12.2007
Revin cu doleanța mea legată de planurile de abonamente Max la Digi. Am vrut să descarc ieri ceva în aplicația Max de Android și am descoperit că având planul standard cu reclame nu pot descărca nimic. Trebuie să trec la planul standard fără reclame ca să pot descărca ceva local. La planul standard fără reclame numărul maxim de descărcări este 30, la cel 4K este 100. Nu vreau să renunț la MaxPack la Digi doar pentru că cineva nu dorește să ofere măcar trecerea la planul fără reclame. Cred că pot sta fără 4K în aplicația Max, deși dacă tot introduc planul fără reclame, ar putea foarte bine să le introducă pe toate. Extraopțiunea Sport se poate adăuga lejer din browser și se plătește separat.

Așa că ar fi super bine dacă Digi ar avea toate planurile de abonament Max. Dacă apare vreo promoție la Max și Digi nu face nimic, cred că voi dezactiva MaxPack.

#5270
xhermesx

xhermesx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 14.03.2007
Lipsa posibilitatii de a schimba planul de abonament la max (fostul HBO), fiind deja abonat la fostul pachet maxpack de la digi este un mare neajuns. Sa urmaresc reclame intr-o aplicatie de streaming TV si sa nu am posibilitati sa scap de ele contra cost? WTF? Momentan combinatia digi+max=max fail
Care ar fi varianta alternativa? Sa achizitionez separat aplicatia max prin alt furnizor (nu am reusit sa descopar tarifele terte) si sa elimin optiunea de maxpack de la digi?
Ca sa nu mai zic ca astept de peste o saptamana sa imi rezolve problema unei cartele CI+ care de cand am schimbat TV-ul nu mai "recunoaste" abonamentul meu de TV digi si nu vad canalele criptate pe acesta. Suportul telefonic si live in centru Digi mi-au spus ca nu imi mai regasesc al doilea card in baza de date (?!) si sa trimit e-mail... Rusinica, digi.

#5271
TelekomR

TelekomR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 367
  • Înscris: 01.07.2018

View Postxhermesx, on 27 mai 2024 - 19:45, said:

Lipsa posibilitatii de a schimba planul de abonament la max (fostul HBO), fiind deja abonat la fostul pachet maxpack de la digi este un mare neajuns. Sa urmaresc reclame intr-o aplicatie de streaming TV si sa nu am posibilitati sa scap de ele contra cost? WTF? Momentan combinatia digi+max=max fail
Care ar fi varianta alternativa? Sa achizitionez separat aplicatia max prin alt furnizor (nu am reusit sa descopar tarifele terte) si sa elimin optiunea de maxpack de la digi?
Ca sa nu mai zic ca astept de peste o saptamana sa imi rezolve problema unei cartele CI+ care de cand am schimbat TV-ul nu mai "recunoaste" abonamentul meu de TV digi si nu vad canalele criptate pe acesta. Suportul telefonic si live in centru Digi mi-au spus ca nu imi mai regasesc al doilea card in baza de date (?!) si sa trimit e-mail... Rusinica, digi.
Numai tu vezi reclame la MAX de pe acest Forum

#5272
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,901
  • Înscris: 07.07.2009
De ce numai el? Faptul că unii s-au folosit de un bug nu reprezintă nimic. Pe televizor nu e posibil oricum + e o chestie temporară.
Abonamentul maxim clar nu merită deci e ok varianta Standard la 6,99 euro fără reclame și Full HD.

Edited by KLM2009, 27 May 2024 - 20:18.


#5273
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,454
  • Înscris: 07.01.2009

View PostKLM2009, on 27 mai 2024 - 20:14, said:

De ce numai el? Faptul că unii s-au folosit de un bug nu reprezintă nimic. Pe televizor nu e posibil oricum + e o chestie temporară.
Abonamentul maxim clar nu merită deci e ok varianta Standard la 6,99 euro fără reclame și Full HD.

Cum sa nu fie posibil pe TV? Eu acolo am umblat la setari.

#5274
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,845
  • Înscris: 08.08.2018
Da, este posibil pe TV, doar ca așa zice Kalman, este doar un bug temporar. Poți ajunge diseară acasă și să ai 5 min de reclame.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

6 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 1 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate