Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri scule INCGO

Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...
 Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...
 Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?
 Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma
 

Cum reclam un sait la FBI?

* - - - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
102 replies to this topic

#55
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Ci fain... Cum s-au adunat musculitele sa explice de ce e dreptul si obligatia lor sa dea cu jula la munca altora... O splendoare, nu alta!

Aia cu datu' dupa cires cu Trump, FE si alte scuze si motive e deja cireasa de pe tort! Posted Image Zic, zau, sa nu uitati sa va aparati #drepturile! :D

Edited by dexterash, 09 June 2018 - 07:53.


#56
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View Postdexterash, on 09 iunie 2018 - 07:50, said:

Ci fain... Cum s-au adunat musculitele sa explice de ce e dreptul si obligatia lor sa dea cu jula la munca altora... O splendoare, nu alta!

Aia cu datu' dupa cires cu Trump, FE si alte scuze si motive e deja cireasa de pe tort! Posted Image Zic, zau, sa nu uitati sa va aparati #drepturile! Posted Image
Dar tu numai raspunsuri din astea obosite dai? (ca mi-ai dat raspuns si pe alte subiecte tot in genul asta). Avem un sfant pe Softpedia si nu stiu eu? Exista cumva pe aici vreun Preacinstit ?

Edited by stlk, 09 June 2018 - 07:58.


#57
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
si cand altii ne fac comunisti(fost comunisti in fata) ne suparam..Posted Image

securistii sunt aici, rezista in genele unora..

Edited by 41ex, 09 June 2018 - 07:57.


#58
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,261
  • Înscris: 21.06.2011

View Poststlk, on 09 iunie 2018 - 07:40, said:

Spotul asta se potriveste de minune cu subiectul (deci sa ne aducem aminte).
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qxD0M1EqbZE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ce putem învăța noi din acest clip? Simplu:
1. Dacă scoți un film de pe f.i.l.e.l.i.s.t. nu e nici o problemă, eventual te stresezi singur
2. Vecinul care te pândea și a sunat la 112 (sau FBI, după caz) o încasează la final. Probabil îl așteaptă amendă 1000 lei că a sunat la 112 și nu era o urgență.

#59
Darkman48

Darkman48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.05.2009

View Postdexterash, on 09 iunie 2018 - 07:50, said:

Ci fain... Cum s-au adunat musculitele sa explice de ce e dreptul si obligatia lor sa dea cu jula la munca altora... O splendoare, nu alta!

Dar din dar se face raiul, nu stiai? Furi un film da' daca il mai dai la inca 100 ti-ai spalat pacatul si mai si pui doua caramizi la vila din rai :D de aia e suparat initiatorul, ar face bine si nu mai are cum.

#60
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

View Poststlk, on 09 iunie 2018 - 07:54, said:

Dar tu numai raspunsuri din astea obosite dai? (ca mi-ai mai raspuns si pe alte subiecte tot in genul asta).Avem un sfant pe Softpedia si nu stiu eu?
Nu, puteam s-o bag si pe aia cu "STLK: uite cat fura PSD, mie nu-mi convine ca fura, doar eu am dreptul sa ciordesc"... Insisti? Eu zic ca nu are sens...

In rest, spor! Te-ai musculito-simtit?

View PostDarkman48, on 09 iunie 2018 - 07:57, said:

Dar din dar se face raiul, nu stiai? Furi un film da' daca il mai dai la inca 100 ti-ai spalat pacatul si mai si pui doua caramizi la vila din rai Posted Image de aia e suparat initiatorul, ar face bine si nu mai are cum.
! Haha, multam de explicatie. Made my day.

Edited by dexterash, 09 June 2018 - 08:01.


#61
Kiburici

Kiburici

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 01.09.2016
Cat am putut sa rad, multumesc pentru portia de ras.
=))
Sper ca nu ai mai mult de 18 ani. Posted Image))


Cred ca orice roman pirateaza Posted Image) Fac pariu ca pana si tu ai programe piratate in pc Posted Image)

Edited by Kiburici, 09 June 2018 - 08:02.


#62
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View Postdexterash, on 09 iunie 2018 - 07:58, said:

Nu, puteam s-o bag si pe aia cu "STLK: uite cat fura PSD, mie nu-mi convine ca fura, doar eu am dreptul sa ciordesc"... Insisti? Eu zic ca nu are sens...

In rest, spor! Te-ai musculito-simtit?
Nu am eu treaba cu trackere din alea, eu descarc de pe trackere de genul asta torrent.ubuntu.com:6969/announce

View PostSabinatu, on 09 iunie 2018 - 07:57, said:

Ce putem învăța noi din acest clip? Simplu:
1. Dacă scoți un film de pe f.i.l.e.l.i.s.t. nu e nici o problemă, eventual te stresezi singur
2. Vecinul care te pândea și a sunat la 112 (sau FBI, după caz) o încasează la final. Probabil îl așteaptă amendă 1000 lei că a sunat la 112 și nu era o urgență.
Ca ai vorbit de vecin reclamagiu
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/c6iVbdP2GLM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by stlk, 09 June 2018 - 08:07.


#63
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

View Poststlk, on 09 iunie 2018 - 08:04, said:

Nu am eu treaba cu trackere din alea, eu descarc de pe trackere de genul asta http://torrent.ubunt...m:6969/announce!
Te-ai (ne)simtit ori 2?

Zi, bre, de PSDeu = furt. Tu ce vrei sa demonstrezi amu? Ca nu-i chiar furt, ci e o treaba dupa PSD-cires-alea-alea-depinde-cum-am-chef-sa-ii-zic-ca-e*?
Daca da, ok, ma retrag, tind sa cred ca (n-)am inteles prea bine...

#descarc_doar_de_pe_ubuntu_flist_punct_ro

*Bagi si o lege speciala pe tema asta? Posted Image

Edited by dexterash, 09 June 2018 - 08:08.


#64
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View Postdexterash, on 09 iunie 2018 - 08:07, said:

Te-ai (ne)simtit ori 2?

Zi, bre, de PSDeu = furt. Tu ce vrei sa demonstrezi amu? Ca nu-i chiar furt, ci e o treaba dupa PSD-cires-alea-alea-depinde-cum-am-chef-sa-ii-zic-ca-e?
Daca da, ok, ma retrag, tind sa cred ca (n-)am inteles prea bine...

#descarc_doar_de_pe_ubuntu_warez_spam_punct_ro
Ce ma intrebi pe mine daca e ilegal (furt etc) sau nu, tu ai citit ce am scris anterior ca nu am cont pe f.ilelist deci nu cunosc ce se intampla pe trackul respectiv! Poate imi dai tu o invitatie si mie!
"#descarc_doar_de_pe_ubuntu_warez_spam_punct_ro" asta prespun ca e hashtagul tau!?
Ai tu chef la ora asta sa strici frumusete de subiect!

Edited by stlk, 09 June 2018 - 08:15.


#65
Silicec

Silicec

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.06.2018
Tu nici n-ai windows activat si faci reclamatii =)). Pun pariu ca esti un prunc de 12 ani care si-a luat disable si acu faci panarama p-aci.  Cred ca juma de programe din pc-ul tau sunt piratate asa ca sezi tu frumos acolo si termina cu astea. Cica reclamatie la fbi moor....

#66
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,362
  • Înscris: 14.06.2006
Hai Dexterash, vii să ne cerţi sambata dimineata?

#67
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,929
  • Înscris: 25.12.2016
Asta care a deschis thread-ul este genul care a piratat la greu, s-a certat apoi cu aia de la tracker si acum vrea sa se razbune.  Razbunarea e arma... lui. :)

#68
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

View Poststlk, on 09 iunie 2018 - 08:11, said:

Ai tu chef la ora asta sa strici frumusete de subiect!
Nope, eu doar număr musculițele care fac morală pe diverse teme... :D :D

View PostDecember, on 09 iunie 2018 - 08:13, said:

Hai Dexterash, vii să ne cerţi sambata dimineata?
vii să ne cerţi (și) sambata dimineata?

Te rog, nițică atenție...

#69
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View PostDecember, on 09 iunie 2018 - 08:13, said:

Hai Dexterash, vii să ne cerţi sambata dimineata?
Sa-l trimita cineva la un miting (ca azi sunt mitinguri pe alese) ca sa ne lase in pace.

View Postdexterash, on 09 iunie 2018 - 08:16, said:

Nope, eu doar număr musculițele care fac morală pe diverse teme... Posted Image Posted Image
...
Am observat ca le numerotezi intr-un carnetel special, pardon! ce zic eu carnetel special, pe tableta am vrut sa spun!
Apropo, nu poti numara musculitele si in liniste? (adica fara sa postezi pe aici, nu de alta dar e posibil sa le sperii si zboara de pe forum)

Edited by stlk, 09 June 2018 - 08:30.


#70
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,321
  • Înscris: 08.11.2016

View PostUltraDD, on 09 iunie 2018 - 06:05, said:

Sunt niste nenorociti care fac si bani pe spatele altora. Ca sa iti faci cont, trebuie invitatie si invitatia costa. Apoi te mai costa daca vrei sa inviti prieteni, sa pui semnatura, rang, titlu s.a.m.d. Nu e normal.
Si cine te obliga sa te duci la ei? Iti baga cineva mana in buzunar? Eu sunt vip permanent acolo pentru ca am vrut eu sa platesc si sa scap de griji, sa fiu imun la h&r etc. Fara sa cer am primit peste 60 de invitatii(pe care le pot folosi oricand), imi pot schimba titlul cand vreau, am semnatura plus multe alte facilitati. Ce oameni dom-le, exact ca-n zicala cu vulpea care n-ajunge la struguri...

#71
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View PostBombalurina, on 09 iunie 2018 - 08:17, said:

Si cine te obliga sa te duci la ei? Iti baga cineva mana in buzunar? Eu sunt vip permanent acolo pentru ca am vrut eu sa platesc si sa scap de griji, sa fiu imun la h&r etc. Fara sa cer am primit peste 60 de invitatii(pe care le pot folosi oricand), imi pot schimba titlul cand vreau, am semnatura plus multe alte facilitati. Ce oameni dom-le, exact ca-n zicala cu vulpea care n-ajunge la struguri...
Te-a scapat gura tastatura pe dinainte! acum daca vede intiator ce ai scris, vrea si el o invitatie!

Edited by stlk, 09 June 2018 - 08:31.


#72
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,362
  • Înscris: 14.06.2006

View Postdexterash, on 09 iunie 2018 - 08:16, said:

vii să ne cerţi (și) sambata dimineata?
Te rog, nițică atenție...
Apai nu stiu ca ne certi zilnic ca nu prea urmaresc alte arii.
Oricum nu este softpedist care sa fi cheltuit bani pe filme cat am cheltuit eu (si nu exagerez deloc cand spun asta) asa ca poate ma ierti ca iau Criminal Minds, Grey`s anatomy si ER de pe torente ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate