Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum export in W10 o conversatie d...

contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale
 impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente
 Curba Q-U invertor Fronius Gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

HR - nota de relatie?
 Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?
 

Artarii japonezi

- - - - -
  • Please log in to reply
435 replies to this topic

#433
autom2

autom2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 26.01.2007
Mulțumesc pentru sfaturi. Pot spune, fara sa greșesc, ca ce am citit și ce am văzut în pozele voastre, au deschis o noua pasiune în sufletul meu. Soția iubește florile,  timid,  fara un ajutor masiv din partea mea a ținut micuța gradina în viata. Sincer, fara sa va supăr, eu nu prea vedeam ceea ce face pe acolo. Mereu am fost ocupat și preocupat de partea tehnica, fieratanii, utilaje, etc. Acum, încerc sa recuperez ce am ignorat, poate de aceea fac excese uneori.

Va mulțumesc pentru sfaturi și îmi cer iertare dacă sunt pisalog și pueril în ceea ce fac și întreb.

Va doresc o duminica frumoasa.

Ca sa revin ontopic,  din ceea ce reiese de aici, se pare ca altarul japonez este ideal pentru clima din România.  Și este frumos, surprinzător și cochet ��

#434
cristobob

cristobob

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,508
  • Înscris: 06.01.2014
Artarii mei :
Attached File  20240512_095408.jpg   996.32K   13 downloads

Attached File  20240512_095446.jpg   809.28K   13 downloads

#435
subway_guru

subway_guru

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,651
  • Înscris: 27.01.2012
Florile de arțari japonezi nu sunt remarcabile pentru ochiul nostru dar sunt foarte atractive pentru polenizatori pentru ca au nectar din plin pentru ei!

#436
subway_guru

subway_guru

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,651
  • Înscris: 27.01.2012
Dacă ai polenizatori vei avea și semințe în toamnă!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate