Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amazing Race

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...
 Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie

Importul de cod extern avantaje v...
 Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...

3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?
 Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite
 

Morpheus

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
Calculici

Calculici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 196
  • Înscris: 28.11.2001
Poate ca majoritatea dintre voi stiu de chestia asta. Poate unii nu stiu dar cei care folosesc Morpheus acel program care seamana cu Napster sunt expusi unui bug. Bug-ul deschide portul 1214 de pe calculatorul victimei. Cineva din afara poate sa intre in calculatorul victimei, dar din pacate nu are drept decat de citire si are drept de citire numai asupra directorului de Upload/Download, dar am nimerit pe cineva care facuse directorul de Upload/Download pe C: va dati seama.
Calculatorul infectat poate fi accesat cu orice internet browser folosind urmatoarea adresa:

http://ip:1214/

Enjoy.

..::Calculici::..

P.S. Courage u are the best  :drac:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate