Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

mutzufanii dracu

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
101 replies to this topic

#55
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 09.09.2004

View PostH725, on Feb 8 2006, 22:50, said:

Nu ati auzit de siteuri suspendate de provider din cauza depasirii traficului contractat... :w00t:

my domain nu are limita de trafic.


http://mydomain.myx....=5&l=20#content

Edited by reclamagiu, 08 February 2006 - 22:57.


#56
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View Postreclamagiu, on Feb 8 2006, 22:52, said:

my domain nu are limita de trafic.

Nu si-a platit factura de connex-vodafone?

#57
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 09.09.2004

View PostH725, on Feb 8 2006, 22:55, said:

Nu si-a platit factura de connex-vodafone?

nu mai cauta explicatii unde nu exista. zi mersi ca ai scapat fara ban....o zi buna ptr fred? :)

#58
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postmr.fred, on Feb 8 2006, 22:42, said:

Orice postare a unor imagini ce nu va apartin sunt interzise de regulamente, de legile penale romanesti si se pedepsesc in consecinta. Cu ban su cu inchisoarea.

Oricine mai posteaza astfel de imagini va avea un liber luuuuuuuung de pe aria foto.

auzi, man, care e rostul acestui thread cretin? adica se prezinta un link nefunctional si se posteaza tot felul de rictusuri de genul "he he he", "ho ho ho" & shit. care este legatura cu aria foto a unui thread in care nu numai ca nu exista poze, sau linkuri la poze, dar este si interzis sa se posteze vreo poza?  :w00t:

#59
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 09.09.2004

View PostMosotti, on Feb 8 2006, 22:58, said:

auzi, man, care e rostul acestui thread cretin? adica se prezinta un link nefunctional si se posteaza tot felul de rictusuri de genul "he he he", "ho ho ho" & shit. care este legatura cu aria foto a unui thread in care nu numai ca nu exista poze, sau linkuri la poze, dar este si interzis sa se posteze vreo poza? :w00t:


wrong area mosso....go 2 sleep now....sau use search sa vezi despre ce e vb :peacefingers:

#60
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
am cam priceput despre ce e vorba, dar chiar era nevoie de un thread care sa incite oamenii? crezi ca aici intra numai cine stie despre ce e vorba? care este rostul unui thread care incepe cu un broken link si un hehe?

#61
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
he he, daca vedeai pozele ai fi dat si tu o fuga pana la mare, chiar si din capatul celalalt al tarii  :D

Eu n-am inteles altceva. Dinu Lazar nu le are pe nicaieri pe net in momentul asta?

Edited by don_dannielo, 08 February 2006 - 23:12.


#62
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Postdon_dannielo, on Feb 8 2006, 23:11, said:

he he, daca vedeai pozele ai fi dat si tu o fuga pana la mare, chiar si din capatul celalalt al tarii  :D

Eu n-am inteles altceva. Dinu Lazar nu le are pe nicaieri pe net in momentul asta?
le-a avut, nu le-a mai avut, le-au luat altii, aia au luat-o-n gura, acu sunt aici ... si de ce dracu nu sunt sterse ? :huh: le-am vazut, ne-au placut (unele) si pace ... close it, stergeti atachment id-urile si toata lumea e fericita ...

#63
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postdon_dannielo, on Feb 8 2006, 23:11, said:

he he, daca vedeai pozele ai fi dat si tu o fuga pana la mare, chiar si din capatul celalalt al tarii  :D

Eu n-am inteles altceva. Dinu Lazar nu le are pe nicaieri pe net in momentul asta?

vezi ca ai niste poze obtinute ilegale, te paste bulaul  :lol:  :lol:

#64
Bogdan!

Bogdan!

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 718
  • Înscris: 28.06.2005
de ce atata zarva pentru niste poze?  :console:

#65
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Pentru ca autorul vrea (sau cel putin asta se intelege pana acuma, chiar astept sa apara si sa glasuiasca) sa'si dea cu tesla si sa le retraga de la vizualizare din varii motive, spre supararea fanilor care doresc sa ii vada creatiile.

#66
XtraVagAnT

XtraVagAnT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 26.06.2005
Din pacat nu am indeajuns timp sa stau non-stop pe forum si am pierdut ocazia de a vedea mult-laudatele "pozne".
Insa citind tot ce s-a scris pana aici inclin sa cred ca totul a fost din start o conspiratie a lui DL pentru a-si face publicitate in vederea deschiderii site-ului de artist emerit al poporului, a expozitiei de arta foto contemporana sau alte chestii asemanatoare.
Cei care vad intai BANUL si apoi arta au sarit repede cu drepturile de autor si cu legea copyright-ului in brate, artistii au inteles ca arta e facuta sa fie apreciata ca degeaba esti "artist" la tine acasa.

Si in fond si la urma urmei e doar parerea mea.......de rau ca nu am apucat sa vad fotografiile respoctive.

Daca se gaseste totusi un binevoitor....

#67
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
DA, le mai are postate pe siteul lui, acum iar o sa fiu acuzat ca incalc copyrightul...

www.fotografu.ro

#68
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
DL, cel mai furat shi cel mai cunoscut dintre fotografii rumâni... ave

#69
XtraVagAnT

XtraVagAnT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 26.06.2005
Ooooooo, intradevar erau un mare motiv de disputa acelel fotografii.
In afara de 1-2 bucati nu mi s-au parut iesite din comun, si aici spun din punctul de vedere al unui necunoscator in ale fotografiei.

Avand in vedere precizarea: ". imagini mai mari cu marea sunt puse la www.foto.md ( in portofoliu la fotografu)" inclin sa cred ca DL e "frate basarabean" si nu prea ne are la inimioara la capitolul asta artistic.

Hmmm! Strange world!

#70
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Stai ca si-a retras site-ul. Din pacate, Dinu Lazar se arunca singur in anonimat in stilul asta, chiar daca obtine publicitate pe moment. Daca vrei sa ii vezi pozele, urmeaza instructiunile de pe pagina lui principala si trimite'i un mail in care ii ceri voie sa le vezi.

Pana la urma, arta fara spectatori nu e arta.

edit: prin bunavointa lui mr.fred, am aflat ca la http://www.fotografu.ro/mare/index.htm exista varianta legitima si legala a pozelor.

edit2: vad ca s'a postat deja, postul asta a ajuns cu intarziere.

Edited by AlexIP, 08 February 2006 - 23:58.


#71
Bluebunny

Bluebunny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 05.01.2005
:roflmaofast:

juniori care-si fac aparitia pe aria foto intr-un flame..."ne-artistii" care au sarit cu legea drepturilor de autor...conspiratia lui DL care e....artist la el acasa.....OMG, sunt deja pe jos de ras

:roflmaofast:  

ontopic: fotografiile sunt foarte frumoase....acum am vazut ca o fotografie pe care o admirasem indelung ieri este facuta de DL....jos palaria

Asta este linkul la care se face referire pe fotografu.ro
http://www.foto.md/user.php?uid=1302

#72
Radio

Radio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 11.12.2005
nu vad despre ce poze vorbiti.

Xtravagant, si vrei sa zici ca exista vreo deosebire intre basarabeni, ardeleni, moldoveni, olteni....atita timp cit sunt acelasi popor?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate