Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...

Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO
 Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?

contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7
 Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie
 Recomandare smartwatch

Alipire apartamente

Curba Q-U invertor Fronius Gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...
 

Cum era Forumul acum 13 ani

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
uhmmmmm......sa zicem ca la un moment am avut niste neintelegeri cu mozii.....dar nu a fost ban pe ip .....asa ca am putut sa imi fac alt cont

#20
lotharragnar

lotharragnar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 14.08.2016
Computer Games Forum (gamesmania fiind primul forum romanesc)   face  in februarie  20 de ani  . Si  acum este  pustiu.  
Majoritatea softpedisitilor (inclusiv fondatorul)  sunt CG-isti exilati.
Dar in vreme ce pe Softpedia are mii de useri activi,  pe CG abia de mai posteaza vreo 5-10 pe fiecare arie.


Deci, ce credeti?

 KyKyKyKy, on 17 octombrie 2016 - 16:00, said:

Da, era mai puțin troll
Asta pentru ca majoritatea trollilor activi in prezent au fost banati pe CG si au venit aici. Culmea, ei ne dau lectii pe Poiana ca de ce nu ar  trebui sa acceptam  imigrantii musulmani.


Aici, pe Softpedia, moderatorii sunt mai iertatori, te mai pasuiesc.....dar pe CG, cu silviu, bossman si assassin nu-ti merge . Si pentru ca ei nu inteleg conceptul de "iertare",  au de pierdut acum. De fapt, chiar nu le mai pasa de forum ca se preocupa de  balarii gen DreamHack  vazand ca scot mai multi bani din asta.

Edited by lotharragnar, 18 October 2016 - 16:29.


#21
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
Am avut cont parcă și acolo. Am avut si pe roportal...Dar nu stiu de ce acolo s-a schimbat si mi-au șters si userul. Roportal si softpedia sunt cele mai tari. Există și sute altele cu câte 100 useri si atat

M-am uitat pe site-ul sati ... softpedia se tine tare...mai tare decât destule alte comunități.
Pe trafic cel mai tare e mygarage...Da nu stiu trafic cât de căutat e fata de sati....
Anyway nu mai văd roportal pe niciunul...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate