Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

Problema la Nvidia Shadowplay

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ketchupfzr

ketchupfzr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.06.2013
Am o problema la nvidia shadowplay,de ceva timp inregistreaza doar videouri 1024x768 pixeli,desi la setari in Geforce Experience am 1080p


Stiu sigur ca problema e la shadowplay pentru ca am incercat sa filmez jocuri si cu fraps si e ok..cu Fraps filmeaza rezolutia maxima a monitorului,adica 1080p

am dezinstalat/instalat din nou geforce experience dar la fel e..Am problema asta in toate jocurile.
Vreo solutie?

Scuze daca am gresit sectiunea

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate