Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Portare interna Orange cu Digi Mo...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...
 Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...
 MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...
 

Returnare Router TP Link WDR3600

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
DelPino

DelPino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 16.10.2010
Salut,

Am un router TP-Link WDR3600 primit de la RDS pe care vreau sa-l returnez pt ca mi-am luat un alt model. Intrebarea e urmatoarea: ce anume trebuie sa-i sterg din memorie? I-am sters setarile personalizate pt configuratia wireless si de asemenea si setarile pt conexiune la Internet. In pagina de statistica, nu avea nimic inregistrat pt ca nu fusese activata. La fel, in sectiunea pentru log-uri nu era inregistrat nimic.
Mai e si altceva? Modelul asta deTP-Link mai inregistreaza si vreo alta informatie in alta parte sau asta e tot? Vreau sa fiu sigur ca nu mi-a scapat nimic inainte de a-l returna.

#2
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 02.06.2005
Tine apasat butonul de reset >10 sec si dai un factory reset. Stai fara grija daca si sters user/parola este safe.

#3
DelPino

DelPino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 16.10.2010

 dreaQ, on 27 ianuarie 2016 - 13:23, said:

Tine apasat butonul de reset >10 sec si dai un factory reset. Stai fara grija daca si sters user/parola este safe.

Ok, asta s-a sters. Eu am vrut sa ma interesez daca mai era si altceva de sters sau alte date stocate de router pe care poate nu le-am observat.

#4
diZy

diZy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,603
  • Înscris: 12.06.2006
Apesi butonul de reset si se sterge totul, nu trebuie facut manual....

#5
mmm3

mmm3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,766
  • Înscris: 14.09.2015
Si ce date importante crezi ca erau stocate pe el?
Daca aveai un telefon, mai spuneam sa fii paranoia, ca ai mail, fb, poze si altele care pot fi exploatate de altcineva.
Dar la un router nu ai nimic important.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate