Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online
 

Netflix România

* * * * - 24 votes
  • Please log in to reply
14418 replies to this topic

#14311
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,432
  • Înscris: 23.05.2003
Finalul din carte nu e tocma' epic. Doar trist. Si logic pina la urma.
Is tare curios cum va fi epicul marca Netflix.

#14312
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,438
  • Înscris: 07.01.2009
Azi cand am deschis aplicatia de pe windows pc:

Attached Files



#14313
tmihai20

tmihai20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,182
  • Înscris: 11.12.2007
Asta e din seria alegerilor aleatoare. Poate nu folosesc atât de mulți aplicația de Windows, dar tot e o mișcare aiurea.

#14314
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,130
  • Înscris: 03.12.2013
Eu foloseam functia cand eram la drum lung pe tren cu laptopul, chiar era misto asta.

#14315
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,566
  • Înscris: 15.11.2005
Hai ca încet, încet numai vedeți nimic, doar o să plătiți abonamentul ca da bine:)
Sunt curios ce imbecilități o să mai inventeze.

Edited by Mondeo, 16 May 2024 - 21:52.


#14316
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,110
  • Înscris: 22.06.2004
un serial subapreciat dupa parerea mea cu doar 7.3: The 8 Show

https://www.imdb.com..._nm_0_q_the%208


am mai spus o data de urmatorul serial dar este atat de bun incat nu ma pot abtine: Still Game si are nota 8.9


https://www.imdb.com..._0_q_still%20ga

Edited by conu71, 18 May 2024 - 22:27.


#14317
calincosma

calincosma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,525
  • Înscris: 15.03.2013
Stiti cumva daca se intentioneaza continuarea serialului Lucifer?

Edited by calincosma, 19 May 2024 - 06:04.


#14318
MiaJiro

MiaJiro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,238
  • Înscris: 24.11.2019

View PostSidTheKid, on 16 mai 2024 - 12:49, said:

Azi cand am deschis aplicatia de pe windows pc:

View Posttmihai20, on 16 mai 2024 - 13:40, said:

Asta e din seria alegerilor aleatoare. Poate nu folosesc atât de mulți aplicația de Windows, dar tot e o mișcare aiurea.

View PostRealZOD, on 16 mai 2024 - 17:10, said:

Eu foloseam functia cand eram la drum lung pe tren cu laptopul, chiar era misto asta.

View PostMondeo, on 16 mai 2024 - 21:52, said:

Hai ca încet, încet numai vedeți nimic, doar o să plătiți abonamentul ca da bine:)
Sunt curios ce imbecilități o să mai inventeze.


Sunt derutat! Va referiti la faptul ca nu se mai pot descarca filmele utilizand Windows?
Adica nu se mai pot descarca din browser si nici din aplicatia din Microsoft Store pentru Windows?

Asta este problema? Ca nu mai se pot descarca filme din biblioteca Netflix?

Ca eu observ ca functioneaza OK in continuare si inteleg ca o sa functioneze in continuare! Poate cu exceptia descarcarii filmelor pe care sincer eu nu o vad necesara si nici nu am testat-o macar o singura data.

Pai nu tocmai din acest motiv achitam un abonament? Sa nu mai avem nevoie sa descarcam filme si astea sa fie la distanta de un click?

Ca daca doresc sa descarc filme mie mi se pare mai OK cu metode clasice, in background, poate chiar lasata problema in sarcina routerului, sarcina pe care sa o execute noaptea cand dorm.  Desigur ca poate nu e cea mai comoda metoda dar poti accesa orice film, nu neaparat Netflix. Si e oarecum gratis. Exceptand banii achitati pentru legatura internet, energie electrica, echipamente etc.

Edited by MiaJiro, 19 May 2024 - 06:46.


#14319
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,566
  • Înscris: 15.11.2005
probabil ca o sa te lase in curand, daca ii lasi sa activeze camera frontala de la telefon/ laptop/tableta sa vada daca te uiti doar tu, asta dupa ce sau asigurat ca tu esti propetarul contului.

#14320
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,474
  • Înscris: 11.08.2019

 calincosma, on 19 mai 2024 - 05:58, said:

Stiti cumva daca se intentioneaza continuarea serialului Lucifer?
Nu. E complet.

#14321
TelekomR

TelekomR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 01.07.2018
Trigger Warning | Trailer oficial | Netflix

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/im-ZYWQnCyo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Jessica Alba este cap de afiș în filmul Trigger Warning, care se va lansa pe Netflix din 21 iunie. O luptătoare dintr-un grup de comando al forțelor speciale (Jessica Alba) preia barul tatălui ei după moartea subită a acestuia și ajunge în curând în conflict cu o bandă violentă care face ravagii în orașul său natal. Regia este semnată de Mouly Surya, scenariul le aparține lui John Brancato, Josh Olson și Halley Gross. Trigger Warning este produs de Erica Lee, Basil Iwanyk și Esther Hornstein și îi mai are în distribuție pe Mark Webber, Tone Bell, Jake Weary, Gabriel Basso și Anthony Michael Hall.

#14322
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,566
  • Înscris: 15.11.2005
sa vezi ce da de pamant cu aia din banda aia violenta, daaaaa, ii rupe, clar femeie puternica, da puternica rau de tot...
mizerii tipic netflix.

#14323
tmihai20

tmihai20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,182
  • Înscris: 11.12.2007
Au mai fost filme cu personaje feminine care descoperă, spre surprinderea lor, că bat bărbați unul după altul. Cel mai important este cum o faci.

#14324
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,615
  • Înscris: 02.06.2020
Sezonul 4 “New Amsterdam”, din 1 Iunie.

#14325
TelekomR

TelekomR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 01.07.2018
Călătoria continuă. Iată primele imagini cu Liam Hemsworth în rolul lui Geralt din Rivia.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dVon9PUFhr0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#14326
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 26.12.2015
Arată cam răuț pentru un prim contact. Poate se mai schimbă situația după ce apare trailer-ul sezonului 4.

Edited by Cosmin_Andrei, 22 May 2024 - 20:32.


#14327
TelekomR

TelekomR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 01.07.2018
Detectivul Axel Foley (Eddie Murphy) s-a întors la datorie în Beverly Hills. După ce viața fiicei lui este amenințată, ea (Taylour Paige) și Foley fac echipă cu un nou partener (Joseph Gordon-Levitt) și cu vechii amici Billy Rosewood (Judge Reinhold) și John Taggart (John Ashton) pentru a încinge spiritele și a dejuca o conspirație.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/LWopN6nyIRc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Axel Foley se întoarce din 3 iulie, doar pe Netflix.

#14328
blaster_bh

blaster_bh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 14.05.2006
Chestia asta cu descarcatul pe mine ma deranjeaza. Fiind sofer de camion pe extern descarcam filme pe laptop pe aplicatia Netflix si nu aveam nevoie de internet in roaming. Am abonament la Netflix de 11.99 Euro.
Cu reclama veche cum ramane?
Trecem la altii daca asa doreste Netflix

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate