Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae
 Exista vreun dezavantaj la constr...

Problema martori semnalizare dire...

Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi
 Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus
 Recomandare TV Samsung QLED

Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa
 

Internet mobil pe stick la Digi

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
CristianParaschivescu

CristianParaschivescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.08.2015

 nycolae, on 07 decembrie 2015 - 19:34, said:

auzi? înainte să te arunci în contracte - fără să ştii ce iei - nu mai bine iei o cartelă pre-paid de la rds, faci rost de un modem stick, şi le încerci netul timp de 1 lună cu 4,96 EUR?

după luna aia, măcar ştii despre ce e vorba, ...
Imi spui si mie de unde iau cartela aia? Astia de la digi de la mine din oras spun ca nu o mai au pe stoc.

#56
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,586
  • Înscris: 12.03.2006
Asta e chiar o problema! Da o fuga la Bucuresti, ca ar fi berechet cica pe acolo. Le este tare greu sa le faca un vant si prin tara, din cand in cand! Meseriasi.

Si eu mi-am luat de acolo, vreo cateva, nici nu le-am activat inca pe toate!

#57
CristianParaschivescu

CristianParaschivescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.08.2015

 arab, on 09 decembrie 2015 - 17:55, said:

Asta e chiar o problema! Da o fuga la Bucuresti, ca ar fi berechet cica pe acolo. Le este tare greu sa le faca un vant si prin tara, din cand in cand! Meseriasi.

Si eu mi-am luat de acolo, vreo cateva, nici nu le-am activat inca pe toate!
Doar in magazinele Digi/RCS & RDS se gasesc? Eu pot sa ma duc duminica la Bucuresti ca am niste treburi dar nu stiu cate magazine o mai fi deschise in ziua aia.

#58
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,586
  • Înscris: 12.03.2006
Sunt deschise puncte de vanzare in mall-uri! Google it! Bafta!

#59
marcgm

marcgm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,732
  • Înscris: 27.11.2007

 CristianParaschivescu, on 09 decembrie 2015 - 14:20, said:


si cum merge pe stick net-ul?
Nu folosesc stick-ul pt net numai sim-ul pe o tabletă cu windows 10. Netul merge extraordinar de prost în casă la nivel de wap adică se încărca o pagină în browser în 1-2 minute semnalul este foarte prost maxim 3 liniuțe în oraș iar afară la marginea orașului merge bine netul fluctuant semnalul între 3-5 liniuțe dar are și momente când rămâne fără semnal. Sunt mulțumit dar se putea și mai bine

#60
CristianParaschivescu

CristianParaschivescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.08.2015

 marcgm, on 09 decembrie 2015 - 20:41, said:

Nu folosesc stick-ul pt net numai sim-ul pe o tabletă cu windows 10. Netul merge extraordinar de prost în casă la nivel de wap adică se încărca o pagină în browser în 1-2 minute semnalul este foarte prost maxim 3 liniuțe în oraș iar afară la marginea orașului merge bine netul fluctuant semnalul între 3-5 liniuțe dar are și momente când rămâne fără semnal. Sunt mulțumit dar se putea și mai bine
in ce oras esti?

#61
marcgm

marcgm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,732
  • Înscris: 27.11.2007
Galați

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate