Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC

Router cu wireguard in spatele ro...

Joc in diferential spring

achizitie pneuri pirelli cinturato
 Credit Ipotecar Italia

Te pui la masa, te joci pe telefo...

Pregatire examen DELF A2-B1

Ce benzinarie vinde motorina euro...
 Telefonul raspunde la apeluri in ...

Cum se foloseste zoom motorizat?

Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!
 [cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?

Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...
 

Beneficiez de dreptul de retragere în 14 zile pentru un telefon gratuit de la Digi cu opțiunea Complet 5 ?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
zetuc

zetuc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,051
  • Înscris: 04.02.2007

View Postram, on 15 august 2015 - 02:48, said:

Nu e chiar ieftin telefonul, dacă-l iei fără abonament. Mă intrigă faptul că se zice că e foarte bun Lenovo.
Apropo, eu n-am primit în cutie Husă și Folie de Protecție ... știu că prin Decembrie 2014 așa se dădeau la ofertă gratuită Lenovo 328, cu Husă și Folie !
Am încercat cu Link2SD, și cu alte softuri, dar din ce am văzut, îmi spune că nu are 2 partiții primare. Mai bun ar fi "Apps2SD: Link App2SD": https://play.google....cealert.apps2sd
Cititor de carduri nu am, rămâne să folosesc o aplicație din Google Play. Cea mai valabilă ar fi "Android Partition Tool" https://play.google.....sylkat.AParted
Sper că n-o să greșesc. Chiar trebuie să fac 2 partiții, să n-am probleme ? E nevoie și de o partiție Swap ?
Pentru un smartphone e ieftin, e ieftin rău. Ăsta e motivul pentru care e atât de slab, pentru că l-ai luat gratuit plătind 22 de lei lunar.

#20
bethlen

bethlen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,147
  • Înscris: 13.01.2013
22 lei lunar e gratuit? Sau pe astia nu ii contorizam?

#21
alcrisus

alcrisus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 12.03.2010
Cei 22 de lei oricum ii plateai pentu serviciul de telefonie.

#22
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,078
  • Înscris: 19.07.2005
Ii plateai dar primeai mai multe minute and stuff si nu erai legat de ei pe 2 ani.
E ieftin dar nu e gratis, intr-un fel sau altul tot platesti.

Edited by vj_Heaven, 27 September 2015 - 13:20.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate