Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

Tren Direct Cluj Napoca-Constanta

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
massad2484

massad2484

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 10.10.2008
Buna ziua ,
Am si eu o intrebare legata de mersuri trenurilor,dar nu o gasesc direct pe site-ul CFR...
Exista trenuri directe Cluj-Constanta?
Vreau sa vin anul asta in tara in concediu,si mergem vreo 6 adulti si 3 copii la Mamaia...problema e ca nu avem decat o masina si numai eu am permis de conducere,asa ca ma gandesc pe restul de 4 sa ii trimit cu trenul pana in constanta de la cluj,in vagoane de dormit,sau cuseta...
Ceea ce am gasit pe site-ul CFR, sunt doar trenuri indirecte (cluj-dej,dej-bucuresti si bucuresti-constanta  cu diferente de timp pana la 3 ore)si nu mi se prea pare normal,avand in vedere ca totusi cluj e un oras mare...
Si neavand posibilitatea sa ajung la vreo agentie CFR  (eu fiind in Germania),va rog pe voi sa ma lamuriti...
Va multumesc frumos!

#2
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 25.10.2014
Trenul Cj-Ct intra doar in sezonul estival , din cauza asta nu-l gasesti . Un telefon la agentia de voiaj te va scoate din incurcatura . Exista acel tren, plecari de 2 ori pe zi , durata calatoriei poate sa se intinda pina la 18-20 ore.

Edited by xilo, 21 June 2015 - 14:09.


#3
Wzzz

Wzzz

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,712
  • Înscris: 10.05.2011
IR1932 din 26 iunie .

Attached Files

  • Attached File  ir.jpg   143.01K   50 downloads


#4
Vladutz22

Vladutz22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 14.02.2010
Noi avem direct de la Baia Mare , trenul litoralului .

L-au bagat pe 19 iunie , te duce direct pana in Mangalia pentru pretul de numai 165 de lei la cuseta , sunati acum si primiti o gumita pentru drum.

#5
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,269
  • Înscris: 24.01.2008
Initiator, cand vrei sa faci drumul asta ?
Intreb pt ca se pare ca exista ceva, dar nu circula in fiecare zi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate