Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 

Am nevoie sa-l uit.

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#19
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
Ma pun pe citit si revin cu o concluzie

Gata, am citit si am tras concluzia
Pune o poza ca altfel nu cred nimic

#20
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,985
  • Înscris: 14.08.2006
Ocupa-ti timpul cu alte activitati si uita-l, nu merita, n-ai niciun viitor cu astfel de ganduri. Incearca sa nu te mai atasezi de persoane virtuale.

#21
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010

View PostJulietteBinoche, on 16 februarie 2015 - 19:49, said:


eu 18 ani, el 31

Incepusem sa vorbim in fiecare seara la telefon

Acum ceva timp insa, daca nu chiar un an jumate, aflasem de la el ca are o relatie.

Stateam constant pe mess 24/7 cu gandul ca el, simtind la fel, va intra online

I-am spus ca vreau sa-l vad....Dupa 4 ore, ne-am luat la revedere

...mi-a fost mentor si iubit, prieten si tata.

Adica stiind ca omul are o relatie, tu stateai 24/7 cu gandul la el, si ti-ai dat si intalnire. Suferi? Dar cum crezi ca se simte prietena lui, ea nu sufera?

Stai linistita, nu este nimic in neregula cu tine. Esti perfect normala ! Asa-s toate in ziua de azi...  Cica "mi-a fost si mentor si iubit, prieten si tata" ... of mai fetita. Pacat de parintii tai care isi rup spatele sa te tina la facultate in UK in timp ce tu nu stii pe care sa-l mai "arzi" ...

#22
loveandpeace

loveandpeace

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 14.02.2015

View Postmeanman, on 16 februarie 2015 - 21:07, said:

Ocupa-ti timpul cu alte activitati si uita-l, nu merita, n-ai niciun viitor cu astfel de ganduri. Incearca sa nu te mai atasezi de persoane virtuale.

Oricum va incerca,va continua sa caute fraierul plin de bani,pe care sa il joace pe degete.

#23
ragabader

ragabader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 25.09.2008
Stii vorba cantecului, daca scrii pe forum si astepti o minune ,no sa primesti nimic si din .... compasiune.

#24
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014

View PostJulietteBinoche, on 16 februarie 2015 - 19:49, said:

eu 18 ani, el 31

vorbind constant, ajunsesem amandoi sa avem o atractie nefireasca unul de celalalt.

Pentru mine a fost ceva absolut inedit, faptul ca la varsta mea eram dorita si privita ca pe o femeie de un tip cu o maturitate destul de impunatoare, un barbat cult si interesant in adevaratul sens al cuvantului.

Era magulitor pentru mine sa stiu ca un tip ca el, cu o experienta mult mai vasta in ale amorului, ma vroia pe mine, cu toata fiinta mea...eu, o fecioara abia iesita de pe bancile scolii.

Au fost doua luni de o intensitate netraita de mine pana atunci, imi inunda pur si simplu complet ratiunea,

m-a facut sa ma simt femeie, m-a inspirat sa-mi aleg cariera, mi-a fost mentor si iubit, prieten si tata.

Nu am mai trait atata intensitate intr-o relatie



Anastasia Steele, tu esti? Posted Image

#25
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,660
  • Înscris: 24.09.2006
Udrea?

#26
loveandpeace

loveandpeace

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 14.02.2015

View PostArianna-D, on 16 februarie 2015 - 21:20, said:



Anastasia Steele, tu esti? Posted Image

Mai are pana sa o ajunga la fel de ***** ca aia,dar experienta vine cu timpul si antrenamentul Posted Image .

#27
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,526
  • Înscris: 28.08.2003
Tocmai postasem ieri intr-un topic despre Facebook and shit ...
Viata se traieste in realitate nu pe net.

Attached File  Untitled.jpg   87.96K   48 downloads

#28
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
"Apropo, astia mai copti care umbla cu pustoaice sunt vai capul lor."
Si atunci, de ce roiesc pustoaicele in jurul lor si nu in jurul alora "mai necopti nitel"?
Oftica, bat-o vina!
On: E plina lumea de "masculi feroci", du-te la o sala, ca uiti imediat de toti aia din afara salii.

#29
loveandpeace

loveandpeace

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 14.02.2015

View Postmyshyk, on 16 februarie 2015 - 21:45, said:

"Apropo, astia mai copti care umbla cu pustoaice sunt vai capul lor."
Si atunci, de ce roiesc pustoaicele in jurul lor si nu in jurul alora "mai necopti nitel"?
Oftica, bat-o vina!
On: E plina lumea de "masculi feroci", du-te la o sala, ca uiti imediat de toti aia din afara salii.

Nu sunt vai de capul lor,sunt smecheri,pustoaicele astea viseaza sa ii stoarca de bani sau la o dragoste ca in basme,dar ei fiind mult mai destepti se joaca cu ele pe degete,baieti destepti,bravo lor.

#30
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,564
  • Înscris: 06.02.2006
Papirusull ala egiptean il citeste mamica lu' dracu. In diagonala am inteles ca-i place de unu' da' se arde cu altu'. Mare noutate, gaseste-l pe al 3-lea si scapi de avioane.

Edited by RealThing, 16 February 2015 - 21:57.


#31
JulietteBinoche

JulietteBinoche

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.02.2015
Am citit toate raspunsurile voastre, iar apoi in josul paginii era o reclama: "Bun venit pe Forumul Softpedia!" :)) Asta m-a facut sa rad.

Bun, multam voua celor care v-ati straduit sa cititi si ati si reusit pana la capat. Am apreciat gandurile pozitive dar si criticile, pana la urma m-am supus riscului de a fi trasa de ureche, la cat am fost de vulnerabila in acea postare. Am insa o intrebare pentru cei cativa care m-au acuzat cum c-as fi avut vreun interes financiar. Poftim?! De unde si pana unde?! Ioi, pai daca l-as fi cautat pe protagonist de bani ii ceream dupa o saptamana de conversatie sa ma duca la Viena sa ii arat ce n-a vazut Parisu' sau macar sa-i cer ceva banuti ca sa-i arat o tzatza la web. N-asteptam eu 4 ani ca fraiera sa ma scoata si pe mine la un ceai. Prove your point, please!

Cat despre celelalte relatii, eu cu nenea din poveste nu am avut niciodata o relatie exclusivista, ca nebunia se producea in capul meu e partea a doua. Ce trebuia sa fac, sa astept sa-mi dea el dezlegare? Am incercat pe cat posibil sa-mi refac viata, chiar daca frustarea unei iubire neimplinite ma chinuia. Siropos, stiu, dar nu stiu in cata masura sunt de blamat.

Multam oricum pentru interes, voie buna! :)

#32
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
[ https://i.imgur.com/nRzeDwD.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#33
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007
@Juliette: Ești norocoasă. Dacă erai în pielea ăleia care avea deja o relație cu un individ care stă pe chat cu puștoaice .... crede-mă, era mult mai nasol.

Pe de altă parte, nu știu ce îl tot ridici în slăvi de mentorul ăsta al tău, cu empatia lui cu tot. Dacă era un bărbat adevărat, după întâlnire ți-ar fi spus, măcar într-un mail, dacă nu găsea curajul să îți zică în față sau la telefon: ”fată, nu îmi place de tine, vezi-ți de viața ta”. Dar nuuuuu... el te-a lăsat să-ți pui tu o mie de întrebări și să te gândești că ceva e în neregulă cu tine.

Așa bărbat, mai bine lipsă, zău.

#34
loveandpeace

loveandpeace

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 14.02.2015

View PostJulietteBinoche, on 16 februarie 2015 - 22:05, said:

Ioi, pai daca l-as fi cautat pe protagonist de bani ii ceream dupa o saptamana de conversatie sa ma duca la Viena sa ii arat ce n-a vazut Parisu' sau macar sa-i cer ceva banuti ca sa-i arat o tzatza la web. N-asteptam eu 4 ani ca fraiera sa ma scoata si pe mine la un ceai. Prove your point, please!



La fel de bine ca si noi,o stii si tu ca daca faceai asta dupa o saptamana ala disparea forever,asa sunteti majoritatea ca serpii,intrati pe sub piele si cu timpul incet incet il ''sugrumati'' pe banos,adica il folositi fara sa isi dea el seama,da exact,ai fi asteptat 4 ani,pentru ca 4 ani este o perioada perfecta sa il cunosti foarte bine si sa incerci sa te joci cu el cum vrei tu,sunt convins ca doar faci pe victima inocenta,defapt esti constienta  cum merg lucrurile,astfel de lucruri dureaza,nu ajungi sa te folosesti de el dupa o saptamana,doar in rare cazuri,cand este ori foarte prost ori foarte disperat,ceea ce nu cred ca este cazul la acest barbat,ai vazut ca in cazul lui nu merge asa pe fata,si ai decis sa  intri pe sub pielea lui,concluzie:ai intalnit unul bun la suflet si ai vrut sa il folosesti de fraier.

Edited by loveandpeace, 16 February 2015 - 22:25.


#35
OutOfMind

OutOfMind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 04.06.2012
Am citit tot. Ce de amintiri placute m-au napadit...
Doamne, ce vremuri, ce zile, cate nopti !

#36
sailor62

sailor62

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,208
  • Înscris: 28.07.2008
Gandeste-te ca
-Ii miros picioarele seara
-Ii miroase gura dimineata
-Peste 5 ani face chelie
-Are datorii imobiliare la banca
-Plateste pensie alimentara unei iubite din tinerete
-Face dragoste incredibil timp de 2 minute
-Muma-sa are 65 de ani si e o zgipturoaica
..............................
Iti mai dau daca nu-ti ajunge

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate