Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior
 La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...
 Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 

HP 6910p. Probleme cu placa video? sau din alimentare?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
valentinvalentin

valentinvalentin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.12.2010
Salut. Am o problema la un HP 6910p. Am atins cam tare cablul de alimentare si acum am un fel de imagine ( ca un negativ) pe fond verde si cu ceva dungi verticale. Asta apare doar pe fondul screen-ului, adica pe fundalul imaginii ( arata ca in poze). E foarte deranjant...nu prea pot vedea mare lucru la unele aplicatii.
Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Problema e ca daca nu o pot rezolva eu, adica singur, e cam greu, pt ca nu sunt in tara. Oricum multumesc anticipat celor care vor incerca sa ma ajute.

Attached Files


Edited by valentinvalentin, 20 December 2014 - 15:47.


#2
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,710
  • Înscris: 01.01.2008
Testeaza pe un monitor extern.daca erorile apar,ai distrus placa video,daca nu,problema e fie la display fie la cablul de conectare.Oricare problema ar fi solutia e service.

#3
valentinvalentin

valentinvalentin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.12.2010
multumesc pentru sfat. ramane pt cand ajung acasa...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate