Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 

Turism

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009
Am vazut astazi intr-un articol ca cel mai mare site din lume pentru inchirieri auto este www.rentalcars.com si daca imi mai puteti spune care sunt cele mai mari site-uri din lume care sa fie inclusa si Romania pentru rezervari cazare, pentru rezervari bilete avion si pentru vizitare obiective turistice din acea tara care sa imi spuna cele mai vizitate locuri, unde este mancarea cea mai buna la un pret foarte mic, locurile periculoase sau distractive etc. adica tot ce trebuie sa stiu despre acea tara, oras si loc. Imi doresc sa gasesc toate ofertele posibile la cel mai mic pret deaceea am nevoie de cele mai cunoscute site-uri din lume fiecare pe domeniul lui din turism cand ma duc sa vizitez un loc din aceasta lume

#2
IrinaAlbu

IrinaAlbu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 08.10.2014
http://www.tripadvisor.com/

Trip advisor stiu ca e unul dintre cele mai renumite, e inclusa si romania la review-uri, dar nu stiu exact daca poti sa-ti faci si rezervari, oricum mi se pare util sa te uiti acolo si apoi sa cauti direct unde ai vrea sa mergi sa-ti faci rezervarile, in functie de cum ti se par review-urile.

#3
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009

View PostIrinaAlbu, on 17 noiembrie 2014 - 10:04, said:

http://www.tripadvisor.com/

Trip advisor stiu ca e unul dintre cele mai renumite, e inclusa si romania la review-uri, dar nu stiu exact daca poti sa-ti faci si rezervari, oricum mi se pare util sa te uiti acolo si apoi sa cauti direct unde ai vrea sa mergi sa-ti faci rezervarile, in functie de cum ti se par review-urile.
Mersi mult si pentru rezervari bilete de avion si daca mai stii alte site-uri serioase si care au trecute toate ofertele posibile din lume.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate