Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
emag - card cadou expirat

Nu vad SSD-ul cand vreau sa insta...

Rafturile ca la dedeman

Probleme internet
 Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Facultatea de geologie - ingineri...

Sursa led 25-36W ?
 Prosumatori - cat aveti de primit...

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...

Penurie de Inka?
 Receptionerele de la centrele de ...

Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...

Dispar punctele de restaurare la ...
 

Toshiba Satellite L50-b-1dh păreri

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
UrdeaRoxana

UrdeaRoxana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.10.2014
Bună! Vreau să îmi cumpăr un laptop. Bat de vreo 2 zile magazinele în căutarea unuia. Nu Am nevoie de cine știe ce avion și aș vrea să mă încadrez în 1.700 lei. Am găsit vreo două variante..unul e un Asus, iar celălalt un Toshiba Satellite L50.. au același preț, cam aceleași dotări. Toshiba îl depășește puțin. Întrebarea mea este.. să îl cumpăr? Nu cer mare performanță doar să nu mi se blocheze.. să nu meargă sacadat.. să nu mă trezesc cu el peste un jum de an că îmi vine să îl arunc pe geam.  Am auzit atțt lucruri bune despre Toshiba, cât și lucruri foarte proaste. Vreun sfat?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate