Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Pot sa conduc o masina electrica ...

Sursa led 25-36W ?
 Prosumatori - cat aveti de primit...

Film cautare

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...
 Penurie de Inka?

Receptionerele de la centrele de ...

Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...
 Dispar punctele de restaurare la ...

cum pot opri auto boost-ul pt i7 ...

Achiziție telefon nou.

Picurare in AC?
 

Recomandare shooter

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Salut. De vreo saptamana caut si eu un shooter realistic, cu un storyline bine pus la punct.

Pana acum sunt dezamagit, am gasit numai tampenii sf-uri, cu monstrii sau zombie. Chiar nu se mai fac shootere calumea ca inainte?

Sa va faceti o idee, mi-au placut seriile Max Payne, Hitman si Tomb Raider. Ceva in genul caut. Mai imi place si CoD: Ghosts, dar nu prea ma dau in vant dupa jocurile in echipa. De prefer, ceva relativ nou, sa aiba grafica buna.

#2
ConDemneD

ConDemneD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 31.08.2009
de la cod 4 pana la black ops 2 toate au fost tari, batllefield 4 are o poveste frumoasa si actiune cat cuprinde, plus misiuni diversificate, multe arme etc.
cs GO, metro 2033 si last light(geniale), undying(vechi dar mai bun decat toate cele enumerate pana acum) si nu mai stiu daca imi amintesc iti mai zic.

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,671
  • Înscris: 19.04.2009
Ce platforma?
Sleeping Dogs? E 5.39€...eu inca n-am apucat sa-l joc :D

#4
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View PostConDemneD, on 07 septembrie 2014 - 23:28, said:

de la cod 4 pana la black ops 2 toate au fost tari, batllefield 4 are o poveste frumoasa si actiune cat cuprinde, plus misiuni diversificate, multe arme etc.
cs GO, metro 2033 si last light(geniale), undying(vechi dar mai bun decat toate cele enumerate pana acum) si nu mai stiu daca imi amintesc iti mai zic.

CS:GO nu merge sa il joc cu controller de xbox, si oricum, am jucat 6-7 ani cs, mi s-a luat.

Metro e cu monstrii si nebunii d-astea care nu ma atrag deloc.


View Postlex404, on 07 septembrie 2014 - 23:28, said:

Ce platforma?
Sleeping Dogs? E 5.39€...eu inca n-am apucat sa-l joc :D

PC.

Sleeping Dogs e o mare dezamagire si devine extrem de plictisitor su repetitiv.

Edited by oauzor, 07 September 2014 - 23:32.


#5
newbie13

newbie13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,010
  • Înscris: 13.12.2009
Battlefield?

#6
criistake

criistake

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 14.01.2009
Eu am ramas foarte placut impresionat de Bioshock Infinite. Un joc cu adevarat reusit !


Edit:
Ar mai fi Borderlands (1 si 2) care mi-au placut iar daca vrei impuscaturi la modul fun incearca Bulletstorm !

Edited by criistake, 07 September 2014 - 23:37.


#7
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,671
  • Înscris: 19.04.2009
Mersi de info :D
Din categoria celor cat mai realiste...in afara de BF, COD, Deus Ex si inca cateva...nu pre stiu. Si nici nu cred ca sunt prea multe :D

#8
ConDemneD

ConDemneD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 31.08.2009
homefront un joc underrated care m-a impresionat, armele sunt redate foarte realist si seamana cu call of duty, spec ops the line am auzit ca si asta e tare.

#9
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 24.05.2010
bun venit in prezent unde jocuri precum return to castle wolfenstein sau cum se numea sau jocuri gen moha nu prea isi mai au locul

#10
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View PostConDemneD, on 07 septembrie 2014 - 23:35, said:

homefront un joc underrated care m-a impresionat, armele sunt redate foarte realist si seamana cu call of duty, spec ops the line am auzit ca si asta e tare.

Wow. Pare super din ce am vazut pe Youtube. Thanks.

#11
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Mie mi-au placut Borderlands 2 si Rage, au cateva elemente similare intre ele dar grafica din Rage e fantastica. Nici Far Cry 3 nu-i rau. Splinter Cell Black List e mai realist dar nu e doar shooter, include si elemente de stealth.

#12
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010

View PostMooF2010, on 07 septembrie 2014 - 23:37, said:

bun venit in prezent unde jocuri precum return to castle wolfenstein sau cum se numea sau jocuri gen moha nu prea isi mai au locul

return to castle wolfenstein l-am trecut de 3 ori intre 2000 si 2007, la cativa ani il mai treceam o data :)
ce joc, ce vremuri... :)

#13
alexsemlac

alexsemlac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 19.10.2014
Left 4 Dead

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate