Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI
 Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?
 SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...
 Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...
 

Cum intru intr-o relatie?

- - - - -
  • Please log in to reply
204 replies to this topic

#163
saferoadrage

saferoadrage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 24.05.2014

 Purpura, on 08 iunie 2014 - 17:23, said:

Si ca-n bancul ala, asteptati amandoi pe cineva sa vina sa v-o traga?

Stabilitatea nu are nimic de-a face cu virginitatea sau nevirginitatea.

PS - Sunt multe fete virgine pe la 25, 30 de ani, dar n-ai tu ochi pt. ele.

Un fel de:

Daca o are cat galeata nu am rezolvat nimic.

#164
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012

 saferoadrage, on 08 iunie 2014 - 18:44, said:



Daca o are cat galeata nu am rezolvat nimic.
Pune si tu niste intrebari mai concrete,asa putem să scriem romane despre gagici,timiditate.Oricum,in timp o să-ti dai seama că nu e asa greu,o să intelegi si că majoritatea(nu toate) femeile sunt foarte proaste,daca ai nitel creier le joci ca pe minge la campionatul mondial de fotbal.Puneti mereu intrebarea : cu ce mă ajută să fiu asa ? Apropo,nu te lăsa călcat in picioare de nimeni si de nimic in general,ca un sfat.

#165
saferoadrage

saferoadrage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 24.05.2014
@GoldMasters In principiu ai dreptate, dar trebuie sa mai las nitel si de la mine ca sa primesc ceva. Legat de intrebari, pentru inceput am intrebat ce aveam nevoie sa stiu, pe parcurs vor aparea intrebari fara indoiala. Or fi multe din ele proaste dar ma lasa fara grai cand le vad Posted Image

#166
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012

 saferoadrage, on 09 iunie 2014 - 09:18, said:

@GoldMasters In principiu ai dreptate, dar trebuie sa mai las nitel si de la mine ca sa primesc ceva. Legat de intrebari, pentru inceput am intrebat ce aveam nevoie sa stiu, pe parcurs vor aparea intrebari fara indoiala. Or fi multe din ele proaste dar ma lasa fara grai cand le vad Posted Image

O să gasesti la toate intrebarile raspunsurile si singur.Uite,probabil că ai prieteni,iar in acel grup de prieteni ai tai trebuie să existe un gagicar,i-ai exemplul,imităl in unele cazuri (cand vine vorba de fete) furăi trucurile,ai grijă,fă ce face pozitiv,nu negativ.

#167
Lost_in_the_Ozone

Lost_in_the_Ozone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 08.10.2007

 saferoadrage, on 01 iunie 2014 - 19:55, said:

Dupa nenumarate incercari de a adauga vreo una pe fb, 5 beri si o juma de ora de stat in ploaie am dezaxat urmatoarea concluzie: nu am nici o sansa, mi-a fost deja scris in stele conditia de rahat curenta. Am doua variante: sa incerc mai departe si sa ma amagesc singur sau sa continui cu laba? Alte solutii? Posted Image

   Obisnuieste-te cu ideea. Nu o sa se schimbe nimic in viata ta. O sa mori singur si poate virgin (daca nu te duci la curve).

#168
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

 Lost_in_the_Ozone, on 14 iunie 2014 - 21:21, said:

   Obisnuieste-te cu ideea. Nu o sa se schimbe nimic in viata ta. O sa mori singur si poate virgin (daca nu te duci la curve).
Cat timp scrii tu aici pe forum el a fost deja la curve si poate chiar in acest moment fute pana ii vine greata.

#169
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012

 KHISHCHNIK, on 15 iunie 2014 - 08:54, said:


Cat timp scrii tu aici pe forum el a fost deja la curve si poate chiar in acest moment fute pana ii vine greata.
Poate

 Lost_in_the_Ozone, on 14 iunie 2014 - 21:21, said:



   Obisnuieste-te cu ideea. Nu o sa se schimbe nimic in viata ta. O sa mori singur si poate virgin (daca nu te duci la curve).
Nu te mai lua de om,poate a scapat de frică..sunt unii barbati care daca nu ar avea frică de femei ar fute ce pizdă le-ar pofti

#170
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014
Step forward:
http://forum.softped...-culce-cu-tine/

#171
Lost_in_the_Ozone

Lost_in_the_Ozone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 08.10.2007

 KHISHCHNIK, on 15 iunie 2014 - 08:54, said:

Cat timp scrii tu aici pe forum el a fost deja la curve si poate chiar in acest moment fute pana ii vine greata.

  Esti prieten cu el in real life?

 GoldMasters, on 15 iunie 2014 - 14:10, said:

Nu te mai lua de om,poate a scapat de frică..sunt unii barbati care daca nu ar avea frică de femei ar fute ce pizdă le-ar pofti

  Nu ma iau de el, doar ii spuneam o realitate, un adevar.Nu zic ca e imposibil, dar sansele sunt ca sa se schimbe ceva in personalitatea lui sunt foarte mici.

  De unde stii tu de barbatii aia ca ar fute orice vulva din moment ce le e frica de femei? Ce au asa deosebit, asa de atractiv pt. femei de ar sari pe ei, daca ar trece peste frica si ar interactiona cu ele?

#172
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012

 Lost_in_the_Ozone, on 15 iunie 2014 - 23:38, said:



  Esti prieten cu el in real life?



  Nu ma iau de el, doar ii spuneam o realitate, un adevar.Nu zic ca e imposibil, dar sansele sunt ca sa se schimbe ceva in personalitatea lui sunt foarte mici.

  De unde stii tu de barbatii aia ca ar fute orice vulva din moment ce le e frica de femei? Ce au asa deosebit, asa de atractiv pt. femei de ar sari pe ei, daca ar trece peste frica si ar interactiona cu ele?

Nu stiu nasule,in fine,indiferent de situatie il incurajam si noi,pei hai să-i spunem toti că e un terminat si gata..il lasam in pace,incercam să-i dăm niste sfaturi,poate se mai remediază putin.

#173
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

 Lost_in_the_Ozone, on 15 iunie 2014 - 23:38, said:

  Esti prieten cu el in real life?


Nu. Nu il cunosc. Nu l-am vazut niciodata.

#174
saferoadrage

saferoadrage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 24.05.2014
Profilul e fals, sa ma ascund.

#175
IonutYo

IonutYo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 30.07.2013
Poti sa mai intri pe Omegle sa mai vrajesti cate o fata, doua ca sa-ti faci curaj :)

#176
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013
Daca inca esti virgin, ar fi cazul sa mergi la o dama de companie. Pe deasupra, poti vorbi cu ea orice, ca pe aia nu o intereseaza ca te faci de ras, iti vrea doar banii

#177
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

 zedicus, on 17 iunie 2014 - 13:45, said:

Daca inca esti virgin, ar fi cazul sa mergi la o dama de companie. Pe deasupra, poti vorbi cu ea orice, ca pe aia nu o intereseaza ca te faci de ras, iti vrea doar banii
Ai fost vroedata ? Ce recomanzi ? Cautasem si eu pe internet dar numai peste de astea basolade dai.
Daca te prinde politia sau poate chiar ea sa fie politista sub acoperire ?

#178
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,268
  • Înscris: 24.01.2008
Vei avea companie in celula...

#179
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013

 KHISHCHNIK, on 17 iunie 2014 - 14:18, said:

Ai fost vroedata ? Ce recomanzi ? Cautasem si eu pe internet dar numai peste de astea basolade dai.
Daca te prinde politia sau poate chiar ea sa fie politista sub acoperire ?

politista sub acoperire? Te crezi in filme cu americani?
Sunt site-uri cu anunturi despre asta cate vrei.

#180
razvanviper

razvanviper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,428
  • Înscris: 31.12.2006

 florinel, on 06 iunie 2014 - 21:31, said:

Cand vine, incui usa, invarti cheia pe deget si-i spui "de-aici, nici musca nu iese nefutata..". Glumesc - asta e o scena dintr-un film romanesc de prin 92...
Am ras instantaneu cand am citit ce ai scrisPosted Image

 saferoadrage, on 07 iunie 2014 - 18:47, said:

Eu as prefera una virgina, daca se poate si fara experienta in relatii. Daca dau de una la polul opus nu am stabilitate.

Virgine se gasesc, doar trebuie gasite, sunt la fel de timide si retrase in vizuina.
Doar ca, as prefera una fara experienta, timida, dar sa nu mai fie virgina. Motive-s multe.
Dupa ce ca esti si tu timid, cand e vorba de o relatie sexuala, e incurcata treaba rau de tot. Ba ca le e frica, ca le doare, curge sange (si mor Posted Image ) si alte 'nspe mii de motive.
Tu neavand experienta nu vei sti cum sa o iei sa o relaxezi, ea fiind timida, virgina, se va feri de p*la ca dracu de tamaie Posted Image

La fel ca si unii baieti, marea majoritate sau hai sa zic macar o parte (20 din 100 tot sunt).

Edited by razvanviper, 18 June 2014 - 08:13.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate