Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar asa de prosti sunt englezi?

La mulți ani @xperia_ray!

Circular Makita de negasit in RO

FightBox ar merita transformat ...
 Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...

Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...
 Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea
 Pareri complex rezidențial T...

Camping Franta - Chamonix

Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...

Folie pentru protectie solara
 

Riva TNT2 si NFS6

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
XAN

XAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,303
  • Înscris: 01.09.2002
culorile sunt naspa ..... luciul metalic lipsa...

#2
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Si ce e cu asta ?

#3
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,850
  • Înscris: 06.02.2002
vezi prin optiuni poate e dezactivat by default... am incercat si eu NFS6 pe un tnt2m64 si mergea naspa dar arata ok.

#4
andrei_traznitu

andrei_traznitu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 07.12.2001
la fel am vazut si eu pe TNT2M64 luciul dispare....merge sacadat....nashpa....

#5
Antaris

Antaris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 497
  • Înscris: 04.01.2002
Frate,jocurile de ultima generatie cer ca sa se vada si sa se miste cit de cit,de la Ati radeon 7000 sau Gforce 2 MX in sus.Daca nu ai macar asa ceva nu te mai chinui.

#6
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Lasa ca io am Gf2MX si k6-2 la 550 si crede-ma : NU SE VEDE BINE !

#7
TheNTmAx

TheNTmAx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 21.09.2002
de unde vreti vor luciu metalic pe un TNT2 care n-are Texture and lightning hardware?

poate de la un 2mx 400 in sus...

din pacate daca vreti sa jucati nfs6 in conditii decente macar un gef2mx trebuie plus ceva duron celelron de 700-800 in sus

#8
Seven[BERE]

Seven[BERE]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 06.11.2002
TNT2 M64 am si eu. Aia nu e placa video... e un harb... atrecut de muuuuullllttttt vremea ei. Ma mir ca unii chiar le mai au pe stoc.

Eu macar n-am bani sa-mi iau alta si sa scap de ea.
Oricum , in afara de FIFA si CS am renuntat sa mai incerc alte jocuri (ma refeream la cele noi, cele vechi merg).

#9
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
daca puteti luati-va altceva ca asta e sufletul la jocuri.

#10
Smash

Smash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.08.2002
Nu stiu ce are dar la mine merge cu rotile in ALB!!!Si cand vreu sa ma joc cu Z8 cele din spate sunt cum ar trebui sa fie iar ce le din spate in alb. Ce pot sa fac?.In rest  cu grafica e OK.Nu stiu ce este luciul asta??!Oricum se misca pt. un Voodoo3 550 mhz si 327 mb de ram.

#11
Smash

Smash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.08.2002
Nu stiu ce are dar la mine merge cu rotile in ALB!!!Si cand vreu sa ma joc cu Z8 cele din spate sunt cum ar trebui sa fie iar ce le din spate in alb. Ce pot sa fac?.In rest  cu grafica e OK.Nu stiu ce este luciul asta??!Oricum se misca pt. un Voodoo3 550 mhz si 327 mb de ram. :D  :D  :D  :D  :D  :D

#12
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
problema ta se numeste voodoo... iar saracu de tine n-ai de unde sa stii ce e aia transform & lightning. Ca in jocurile din seria age of XXX treci si tu la alta era(esti in alt secol)


Fubar Over

#13
Smash

Smash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.08.2002
BAI Fubar, eu ma refeream la grafica de la "roti" nu la cea din capul TAU!Oi fi tu asa de destept cum spun...unii, dar nu mi-ai demonstrat nimic!Recunosc ca am gresit in threadul asta (cu placa ca mea care este depasita) am incercat tot ce am putut inainte de a scrie threadul si eram convins 99% ca n-o sa imi mearga cum trebuie.

#14
Guest_FM_*

Guest_FM_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Am incercat si eu jcul la un prieten e un GeForce 4.   Esuper ok, asa ca... concluzia  la care am ajuns si eu ....e.. schimba placa... daca vrei sa ai luciul metalic sau te poti multumi si fara el daca vrei neaparat sa joci jocul...

#15
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Pai cum sa zic si eu: tnt2m64 nu are transform & lightning si de aia mere' prost , dar si subliniez ce trebuie neaparat sa ai toate detaliile la maxim?Eu folosesc la jumatate si sunt foarte multumit de cum se vede si cum se misca si dealtfel toata lumea care se joaca la mine ca am multi prieteni (nashpa situatie) , iar de frame'uri nici nu poate fi vorba.Deci mai scade si tu nivelul la detaliile alea si va merge binishor.

#16
TheNTmAx

TheNTmAx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 21.09.2002

Quote

Originally posted by menelaos
dar si subliniez ce trebuie neaparat sa ai toate detaliile la maxim?

Apropo sublinieri...tre' sa fie detaliile la maxim pentru ca asa arata bine!!! nu cred in ideea ca iti face placere sa joci un joc in care conduci o cutie cu 4 hexagoane in loc de roti...ata ete vrei nfs6 cotizezi la magazin daca nu te dai pe nfs4:)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate