Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

angel eyes

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
abrogatul

abrogatul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 16.11.2013
Salut,posed un golf 5 si doresc sa-i pun angel eyes ( mentionez ca nu am lupa la far) . Din cate am inteles,se poate face acest lucru. Am avut faruri cu lupa dar din motive obiective,le-am schimbat. Kitul de angel eyes costa undeva la 250 lei. Nu-mi spuneti sa pun si lupe ( m-ar ajunge la 1000 lei,sunt un zgarcit). Ce parere aveti ? Va arata ok ? Vor fi probleme ? Multumesc.

#2
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Va arata bestial, plus ca mai castigi vreo 20-30 cai.

#3
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,875
  • Înscris: 22.11.2007
Am vazut cateva, arata binisor dar angel-urile sunt specifice BMW , chiar daca arata bine e ceva kitsch in ce vrei tu...

#4
-incoerent-

-incoerent-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 30.09.2013

 bossake, on 16 noiembrie 2013 - 14:28, said:

Am vazut cateva, arata binisor dar angel-urile sunt specifice BMW , chiar daca arata bine e ceva kitsch in ce vrei tu...

Si eu sunt de parerea asta, nu as pune nimic de la alta masina pe un VW. Totusi am vazut un fel de imitatii de angel eyes (zic un fel pt ca aratau cu totul diferit de eyes  de la bmw, mai putin faptul ca fiecare far avea 3 tuburi la capatul carora se gasea fiecare lampa) pe un Golf 5 Plus din 2007 din fabrica si arata superb. Deci daca omul are grija sa se diferentieze modelul pe care-l pune de originalii angel eyes, masina lui va arata si original si smecher. Mai sunt niste faruri cu LED care deasemenea sunt facute de mai multe fabrici pt vw si care arata superb am vazut pe strada. Lumina alba si design super nou si stilat care atrage atentia dintr-o mie de masini.

Edited by -incoerent-, 16 November 2013 - 15:25.


#5
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013
Gagicele o sa moare dupe tine! baga-le boss.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate