Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durata estimata de viata a unei i...

Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Cel mai adormit Hard Disk.
 Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit
 Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8
 Foloseste careva CFD-uri si sa ai...

Un calculator ieftin ?!

macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...
 

Aeroport Barcelona

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,369
  • Înscris: 08.09.2006
Azi plec spre granada cu un avion ce pleaca din Romania la ora 4.30 apoi voi schimba in Barcelona si am o ora intre zboruri. Voiam sa va rog sa imi spuneti daca stiti cam care e filiera, daca stiti ceva directii. Voi zbura cu vueling, ambele curse, trebuie sa mut bagajul?
Ideea ar fi ca trebuie schimbat avionul si chestia asta nu am mai facut, plus ca sunt singur.

Edited by geopsi, 31 August 2013 - 09:08.


#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,797
  • Înscris: 09.05.2005
De ce nu intrebi la aeroport in Romania care e procedura? Cred ca o sa primesti informatii mai bune decat pe forum...

#3
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,236
  • Înscris: 06.03.2011
Daca mergi cu aceeasi companie ambele drumuri, nu ar trebui sa fie probleme asa mari. Intreaba-i pe ei, cel mai sigur.
Drum bun!

#4
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
daca e zbor cu escala se ocupa ei de bagaj - uneori ei pierd bagaje la escala.
daca e zbor compus de tine te ocupi tu de bagaj, e mai safe asa dpdv al bagajului

#5
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,836
  • Înscris: 13.01.2005
N-ai timp să muți tu bagajul de cală avînd doar o oră între avioane.

#6
stedan

stedan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 01.09.2009

View Postgeopsi, on 31 august 2013 - 09:04, said:

Azi plec spre granada cu un avion ce pleaca din Romania la ora 4.30 apoi voi schimba in Barcelona si am o ora intre zboruri. Voiam sa va rog sa imi spuneti daca stiti cam care e filiera, daca stiti ceva directii. Voi zbura cu vueling, ambele curse, trebuie sa mut bagajul?
Ideea ar fi ca trebuie schimbat avionul si chestia asta nu am mai facut, plus ca sunt singur.

E ok dpdv al bagajelor - ti le muta ei. Vezi sectiunea 7 de aici:
http://www.vueling.c...ng/contact/faqs

Pentru informatii referitoare la zboruri cu conexiune, vezi site-ul aeroportului: http://www.aena-aero.../1045569607359/

@atotstiutori - daca tot vreti sa ajutati, macar oferiti informatii relevante, nu pareri personale asupra unor chestiuni neexperimentate de voi.

#7
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,369
  • Înscris: 08.09.2006
O sa cer diseara detalii in aeroport. Am luat biletele de la o firma recomandata de un prof de la faculatte cu care sunt mai apropiat dar firma s-a desfiintat cred, nu mai e acolo, am fost ieri, nu avem la cine sa intreb. acum caut pe net inca.

Ms mult pentru raspunsuri. Sper sa fie bine.

Edited by geopsi, 31 August 2013 - 16:04.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate