Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
hdd 2,5" sata 250GB unallocat...

Comparatie consum inverter vs non...

Hidrofor defect arunca apa inapoi...

Apa la sticla din sticla
 Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...
 Senzori de miscare ce nu aprind l...

Problema martori semnalizare dire...

Senzori de miscare cu lampi ce se...

Umplere gol tamplarie-glaf
 Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei
 

Caut un site cu preturi la bilete afisate pe zile

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,952
  • Înscris: 10.12.2006
Fara sa selectez eu data.

Exemplul 1: http://www.vola.ro/b...CFQtY3godglQAsA unde ai acel calendar si poti vedea in fiecare zi cat ar costa biletul, pe multe luni in avans. Dar asa am intrat pe el de pe google, daca selectez alta destinatie nu mai reusesc sa gasesc genul asta de interfata.

Exemplul 2: http://www.esky.ro/p...ntl-Airport-CLJ dar si aici gasesc interfata doar pentru tari devoltate, pe cand pe mine ma intereseaza locatii mai exotice.

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,662
  • Înscris: 19.04.2009
Kayak.com are flex month.
de ex... OTP-MLE  Depart: Sun 10/13   Return: Wed 10/23 +1 day   (Trip spans 11 days)
$821, ai si €, sau GBP

ps. la flex month, selectezi prima data de plecare si perioada sederii si iti arata preturile pe 2 luni de la data respectiva

Edited by lex404, 14 August 2013 - 14:09.


#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,952
  • Înscris: 10.12.2006
Ideea e sa vad in ce zile/luni e mai ieftin biletul, si in functie de asta sa il rezerv.

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,662
  • Înscris: 19.04.2009
pai iti arata pe 2 luni, in 10 minute vezi tot anul ;)

#5
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,952
  • Înscris: 10.12.2006
Ai dreptate, e ok si siteul asta. Speram sa fie si ceva romanesc.

Si vad ca nu are firmele low-cost gen Wizz-air. Spre exemplu eu am bilet spre Israel in 8 Decembrie, luat cu 30 de euro cu plecare din Cluj. Ei nu au decat preturi de $200+ pe data aia, sau pe oricare alta, cu plecare din Bucuresti si o firma de care n-am mai auzit.

Edited by SfPetru, 14 August 2013 - 16:10.


#6
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,662
  • Înscris: 19.04.2009

View PostSfPetru, on 14 august 2013 - 15:55, said:

Ai dreptate, e ok si siteul asta. Speram sa fie si ceva romanesc.

Si vad ca nu are firmele low-cost gen Wizz-air. Spre exemplu eu am bilet spre Israel in 8 Decembrie, luat cu 30 de euro cu plecare din Cluj. Ei nu au decat preturi de $200+ pe data aia, sau pe oricare alta, cu plecare din Bucuresti si o firma de care n-am mai auzit.

nu au nici wizz, nici blueair. :) Kayak se foloseste pe rute lungi, sau lowcost prin asia/ america :)

#7
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,952
  • Înscris: 10.12.2006
Am inteles, probabil wizz si blueair nici nu au curse prin zonele alea. Speram doar sa gasesc niste preturi mai omenesti.

#8
cl1981

cl1981

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 05.04.2013
http://www.skyscanner.com

face si cautari incluzand low cost

#9
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,952
  • Înscris: 10.12.2006
skyscanner.com vad ca are default data plecarii, sau poate imi scapa mie ceva.
Ca sa clarific, eu pot pleca oricand din tara, vreau ceva unde sa vad preturile pentru toate zilele si in functie de asta sa-mi aleg data plecarii.

#10
cl1981

cl1981

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 05.04.2013
dai click pe poza cu calendarul si iti selectezi de acolo flex toata luna sau tot anul. http://www.skyscanner.ro/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate