Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 Cine poate lamuri extra-judiciar ...

Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...
 

PS2 Online

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Se pare că în fundând, traficul general pe net va mai avea o componenta, și anume aceea Xbox și PS2. Mai exact, dacă veți merge pe www.playstation.com vă veți putea înscrie pentru a testa rețeaua online PS2, care va oferi, cel puțin teoretic, broadband europenilor selectați. Evident, consola va trebui să o aveți deja, însă veți primi interfața de comunicare vocală plus o copie a SOCOM: US Navy SEALS. Selecția se va face la începutul anului viitor, urmând ca testele să înceapă în februarie. Lansarea oficială a PS2 Online este programată pentru luna martie. Va fi interesant de văzut cum se vor descurca cei de la Sony, având în vedere că Microsoft Xbox va lansa versiunea se a de consolă online tot prin martie. Avantajul major pe care îl are Xbox în fața PS2 este reprezentat de infrastructura care există deja.

#2
kinezu

kinezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 28.11.2001
SOCOM: US NAVY SEALS e un super-joc si offline!

Il am de mai multe luni si e foarte misto!

Casca nu am incercat-o pe ps2 (merge sigur) dar am incercat-o pe PC si nu mergea :(

In rest ... sper si pe la noi sa se poata.

Dar cu Ps2-ul poti sa navighezi pe NET de mai bine de un an cu EGBrowser si un modem USB

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate