Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Circular Makita de negasit in RO

FightBox ar merita transformat ...

Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...
 Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...
 EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Pareri complex rezidențial T...

Camping Franta - Chamonix
 Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 

Parcare aeroport Bacau

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
helldrain

helldrain

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 28.04.2005
Trebuie sa plec pentru 6 zile cu avionul din Bacau si ma gandeam sa merg cu masina pana la aeroport si sa o las undeva pe acolo.
Are cineva idee unde as putea sa las masina in siguranta (sunt din alt judet).
Multumesc.

#2
Clerik

Clerik

    Fan Zalmoxis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,633
  • Înscris: 02.02.2013
În parcarea aeroportului?

#3
helldrain

helldrain

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 28.04.2005

 Clerik, on 02 mai 2013 - 12:34, said:

În parcarea aeroportului?

Am citit intr-un post din 2011 ca se poate parca in parcarea aeroportului doar ca e ceva mai mica.
Eram curios daca mai exista parcarea aia, daca mai este pazita + supravegheata video, daca se mai poate parca pentru mai multe zile si daca e tot gratis :D
Am incercat sa sun la aeroport sa intreb da nu a raspuns nimeni.

#4
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,378
  • Înscris: 14.06.2006
Parcarea e undeva in dreapta curtii principale. Nu-i mica dar nici mare nu-i. Mai insista cu telefonul, aia de la Bacau raspund extrem de greu. Nu am idee daca e cu plata, cand am avut de plecat n-am lasat masina acolo.

#5
helldrain

helldrain

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 28.04.2005

 December, on 02 mai 2013 - 13:49, said:

Parcarea e undeva in dreapta curtii principale. Nu-i mica dar nici mare nu-i. Mai insista cu telefonul, aia de la Bacau raspund extrem de greu. Nu am idee daca e cu plata, cand am avut de plecat n-am lasat masina acolo.

Tot incerc da nu raspunde nimeni.. de dimineata tot sun la intervale de jumatate de ora. :(

#6
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,378
  • Înscris: 14.06.2006
Ultima oara cand am avut nevoie sa aflu ceva de la ei, am sunat o ora jumate. Anul trecut, un prieten de-al meu a plecat tot cam 5 sau 6 zile si a lasat masina in parcarea principala a aeroportului. A gasit-o intacta.

#7
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010
Si eu am lasat masina in parcarea aeroportului, am plecat pt 4 zile, cand m-am intors totul era bine. Iar ca si spatiu...ai, slava domnului, nu-i niciodata aglomerat !

#8
helldrain

helldrain

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 28.04.2005
Multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Pana la urma voi merge cu masina... sper sa fie ok.

#9
dyadra75

dyadra75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.05.2013
Buna ziua,

Cum a fost cu parcarea la Bacau? Am si eu nevoie la sfarsitul lunii mai si nu am de unde sa aflu. Este cu plata? Parcarea este in siguranta?
Multumesc

#10
helldrain

helldrain

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 28.04.2005

 dyadra75, on 18 mai 2013 - 08:43, said:

Buna ziua,

Cum a fost cu parcarea la Bacau? Am si eu nevoie la sfarsitul lunii mai si nu am de unde sa aflu. Este cu plata? Parcarea este in siguranta?
Multumesc

Hello.
Am lasat pentru 5 zile masina.
Nu este cu plata. Este un gardian acolo care face urat daca o lasi in jurul rondului din fata aeroportului.
Este o "parcare" in partea stanga cum intri si una in dreapta.
Am scris "parcare" pentru ca nu e asfaltata... e pietris.
Parcarea din dreapta era plina si e mai folosita, iar in cea din stanga e loc berechet.
Eu am lasat masina in cea din stanga (tre sa mergi pe un drumulet vreo cativa metri) si am gasit-o in regula... nu uita sa pui parasolarul.
Ai s-o gasesti cel mai probabil foarte prafuita.
Bafta.

#11
dyadra75

dyadra75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.05.2013
Multumesc mult pentru informatii!

#12
acasandre

acasandre

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 13.09.2009
Parcarea in Aeroportul Bacau este deocamdata fara plata, exista o parcare in dreapta cum intri si in stanga pe un drumusor de 50m, masinile ce sunt in incinata Aeroportului este  intradevar pazita de un agent de paza de la Azia Security dar in schimb nu-si asuma nimeni responsabilitatea asupra autoturismelor cat si a bunurile din accestoora, recomandat ar fi daca lasati autoturismele in incinta aeroportului nu lasati la vedere bunuri pe banchete bord, sau antene statii emisie receptie pe autovehicule, nu am avut plingeri pina in prezent asa ca nu mio luati in nume de rau. Parcarea este doar pietruita, nu are amenajare, nu exista camera de supraveghere si este putin luminata, motiv pentru care nu exista taxare. Sa va explic si de ce nu se da voie sa se parcheze in rond si pe linga rond sunt cazuri cand poarta de acces care intra autovehicule in incinta aeroportului trebuie sa aibe spatiu sufficient pentru autovehicule de gabarit depasit si sau multe activitati ce se desfasoara pe aeroport ex (politie, pompieri, ambulanta, smurd ) etc. PENTRU SITUATII DE URGENTA. Referitor la linia telefonica nu prea stiu multe  amanunte  dar sunt 2 linii telefonice care teoretic ar trebui sa va raspunda cineva 0040 234 554  559  sau 0040 234 575 400  sau agentia Carpatair daca aveti bilet cu ei  0040 575 335 sau daca aveti nevoie ceva legat de documente nr  Politia de Frontiera 0040 572 579. Va pun la dispozitie si link Aeroport Bacau pentru detalii mai multe     http://www.bacauairp...ion=1&page_id=1
Sper sa va fi fost de folos si imi cer scuze daca nu am fost prea explicit.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate