Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...
 Cat timp se pierde cu fisa medica...

Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie
 Noul Suzuki Swift 2024

Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...
 Alegere tableta

Cine poate lamuri extra-judiciar ...

Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v
 

Europa 1400 - The Guild un joc superb

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Pe nicaieri n-am auzit vreo vorba de jocul asta. E drept, a aparut de curand. Am zis sa il incerc si eu si de atunci.........nu ma mai dezlipesc de el! E un joc surprinzator de bun. E un pic prea coplesitor la inceput, necesita si parcurgerea tutorialului datorita comenzilor numeroase, dar............urmarea e ca nu ma mai dezlipesc de el! Cel putin mie imi place la nebunie! Pareri?

P.S. Are cateva bug-uri, unele chiar suparatoare(de fapt, care joc din ziua de azi nu are?), insa am inteles de pe pagina producatorilor ca vor fi remediate printr-un patch.

#2
Silent Thunder

Silent Thunder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 28.11.2002
Asa e.
Bestial.
Pentru cei ce vor sa incerce un joc comercial-socio-politic bun.

#3
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
cu ce se mananca?baga si tu ceva poze, specificatii daca postezi de ceva nou


Fubar Over

#4
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Gasesti toate informatiile aici.....www.hagentur.de/theguild

#5
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
pare promitator dar ce nu am priceput in cele doua minute petrecute prin screenshavere si features ce rol am eu in toata povestea... pune totusi niste poze si explicatii... nu trebuie sa ma duc eu sa vad despre ce este vorba daca este postat de tine.


Fubar Over

#6
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
E un stil de joc pe care nu prea l-am mai intalnit pana acum. Ceva in genul Patrician 2 sau Trade Empires, dar mai complex. Practic, pleci de la zero, iti alegi pentru inceput o meserie in care te vei specializa(sunt vreo 8 sau 9 - de la hot la preot), iar din banii cu care pleci si cu cele doua cladiri, iti angajezi ceva oameni( de la unul la 3 pentru inceput) si incepi sa te dezvolti pe meseria respectiva( furi, faci arme, parfumuri, compui poezii, vinzi bauturi - depinde de meserie). Pe langa asta, te casatoresti, faci copii care te mostenesc si dupa ce mori vei continua jocul cu ei(asta presupune ca trebuie sa ai grija si de educatia lor). Daca vrei, intri in politica( iti creezi astfel o multime de avantaje). Dupa ce ajungi la nivelul maxim intr-o meserie, poti sa incerci si altceva etc. Practic, poti juca la infinit. Eu unul nu am mai vazut un astfel de joc pana acum. La inceput m-a coplesit pentru ca sunt o multime de comenzi, dar e splendid!!!
Ah, uitam, mai sunt niste chestii, poti santaja pe ceilalti, ii poti provoca la duel, poti cheltui averea la zaruri etc........sunt o multime de posibilitati.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate