Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

AJUTOR! Femeie care canta o melodie dance,similara cu ritmul de la"Bushman No one else"!

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
offoff

offoff

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.04.2013
Buna ziua.
Am auzit azi o melodie la radio si nu-i stiu numele.Este similara la ritm cu "Bushman - No one else" dar vocea este feminina si mai spre dance dar nu la fel de exagerat de alerta.
Am pus un link aici cu melodia lui Bushman: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/onW0x8bGysY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ritmul prezent in melodia auzita de mine la radio este mai usor de recunoscut din ritmul melodiei lui Bushman de la linkul pus de mine in intervalul 0:07-0:11.Are si niste ritmuri egiptene,arabesti de scurta durata inainte sau dupa refren.
Va multumesc frumos si astept cu nerabdare un raspuns.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate