Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die

Malwarebytes Windows Firewall Con...
 hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...

clima cu sunet ciudat
 Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...

Problema scurgere apa rama termop...

Durata estimata de viata a unei i...
 Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...

Salariu minim european in Romania
 

Un apus bun in Sibiu

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Cichet

Cichet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 25.04.2009
Caut un loc in sibiu unde pot sa vad si eu apusul zilele astea neobturat de cladiri, vegetatie, munti. Nu vreau nici alte cladiri generatoare de lumina. Sau poate o cladire mare cu accesul publicului pe ea.

Nu am masina deci ma bazez pe transport in comun. Nu sunt nici din Sibiu, deci ar fi fain sa primesc o indicatie de genul: " de la gara iei masina aia, aia si aia si ajungi acolo si de acolo mai mergi pe jos sau tot asa".

Va multumesc mult! Sper sa ma ajutati, am nevoie pentru o cauza nobila si frumoasa:)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate