Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua
 Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...
 Un calculator ieftin ?!

macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...

rectin Romania - site uri fake
 Recomandare telefon

Achizitie SSD

Cum se vor numi romanii care vor ...

Recomandare videoproiector buget ...
 

Assassin's Creed I subtitles

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
GamerVlad

GamerVlad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 22.11.2012
Salut.In Assassin's Creed I nu exista optiune de subtitari.Vreau sa reiau seria de la capat,dar sa fiu mai atent la story.Pe AC1 l-am terminat cand eram mic,nu prea am inteles nimic din el.Vreau sa o iau de la capat,dar fara subtitari in unele pasaje nu inteleg.Exista vreun mod sau vreun patch sa adauge subtitari in engleza?

#2
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Nu exista nici un patch din cate stiu, dar ai toate dialogurile valabile http://assassinscree.../Conversations. Pot sa dai alt+tab unde nu intelegi in diferite secvente.

#3
GamerVlad

GamerVlad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 22.11.2012
Atunci o versiune cu subtitari adaugate?

#4
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,796
  • Înscris: 09.05.2005
@GamerVlad crezi ca e film sa i se adauge subtitrari?

#5
GamerVlad

GamerVlad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 22.11.2012
Nu,dar nu are gust fara.

EDIT.
Am rezolvat problema.Trag la imprimanta toate conversatiile sa le am in fata Posted Image .

Edited by GamerVlad, 25 December 2012 - 22:26.


#6
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,902
  • Înscris: 06.01.2008
Daca nu are in setari atunci cauta la setarile de sunet sa vezi daca poti regla separat volumul la voci si da-l la maxim, in timp ce celelalte sunete tine-le pe la 50%. Asa ai sanse mai mari sa poti auzi cum trebuie vocile in orice secventa.
Iar daca folosesti casti asigura-te ca atunci cand sunt conectate placa audio trece in mod stereo, ca altfel nu vei auzi deloc sunetele destinate canalelor din spate-stanga si spate-dreapta, sau le vei auzi foarte incet.
De exemplu eu daca conectez castile la satelitul principal al sistemului Logitech X-530 trebuie si sa setez din aplicatia placii de sunet pe stereo/2.0, ca altfel nu aud decat sunetele destinate pentru 2 canale.

Edited by Hider141, 25 December 2012 - 22:32.


#7
GamerVlad

GamerVlad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 22.11.2012
Este si asta o posibilitate.Dar mie imi e ciuda ca lucrurile importante nu se aud.Mi se pare ca e si o parte in AC II cand vorbeste Desmond cu Lucy ca noul Animus 2.0 are "subtitles".

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate