Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

probleme cu Toyota Carina E

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
petreablack

petreablack

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.12.2010
toyota carina e 92-97  motor diesel 2.0
problema este: pe galeria de admisie avea ulei si se auzea o bataie in filtrul de aer , ieseau gaze pe admisie , iar injectorul 4 nu lucra daca desfaceam piulita de pe alimentare nici o diferenta la mersul motorului ,pompa baga motorina care tasnea dar.....
am desfacut distributia ,chiuloasa ,pompa alimentare , baia de ulei , am slefuit supapele cu pasta abraziva , semeringuri schimbate , injectoarele au fost tarate , pompa pusa pe banc si verificata ,garnituri schimbate peste tot ........... pus tot inapoi , tras la punct distributia iar problema persista!!!!! Care ar putea fi cauza ????

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate