Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
faculatea potrivita

Upgrade CPU --> upgrade RAM?

Parchet care se lasa

feedback-ul detinatorilor MG HS?
 Rezistența jacuzzi gonflabil

Hai sa compunem o manea pentru tr...

Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC

Router cu wireguard in spatele ro...
 Joc in diferential spring

achizitie pneuri pirelli cinturato

Credit Ipotecar Italia

Te pui la masa, te joci pe telefo...
 Pregatire examen DELF A2-B1

Ce benzinarie vinde motorina euro...

Telefonul raspunde la apeluri in ...

Cum se foloseste zoom motorizat?
 

Dungi pe ecran

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
kristo1945

kristo1945

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 20.01.2008
Am un laptop toshiba satellite achizitionat acum cateva luni.Problema este urmatoarea, de multe ori apar niste dungi pe ecran, apar pentru cateva momente si dispar... partea ciudata este ca in momentul in care am conectat un monitor extern, acele dungi dispar instant... problema nu apare intodeuna, este cand nu am nici-o dunga pe ecran pentru cateva luni si dupa acea pentru cateva zile iara apar.Are cineva vre-o idee ce poate fi problema ?

#2
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,166
  • Înscris: 13.07.2011
dunga se intinde pe tot ecranul ? Daca da atunci pixeli se vor arde si vei ramane cu dunga asa pe tot ecranul. Eu iti recomand sa il duci la service.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate