Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Comparatie consum inverter vs non...

Hidrofor defect arunca apa inapoi...

Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...
 Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...

Problema martori semnalizare dire...
 Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...
 1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED

Cat ar trebui sa ma coste o incar...
 

A mai folosit cineva Tropolino.com?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
raduha

raduha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.11.2012
Buna dragilor,

Uite cum nevoia te invata... citesc forumul asta de ani de zile, dar acum pun si io o intrebare:

Vrem sa mergem in noiembrie, in Saadani, un parc national splendid in Tanzania..si pe site-ul asta am gasit cel mai bun pret. Saadani Safari Lodge e hotelul si il mai gasesc numai pe Booking com, pe Expedia, Venere nici urma....La ei acasa (pe site-ul hotelului adica) preturile sunt mult mai mari, de inteles de altfel! E vorba de site-ul www.tropolino.com L-am cercetat si pe Whois, Alexa, etc si pare ok.. Are aceleeasi conditii ca si Booking sau Expedia, cu care lucrez de ani buni..

Multam anticipat pentru pareri!

Sara buna,
Radu

#2
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,156
  • Înscris: 13.07.2011
Din ce observ, pagina lor nu arata foarte serios in comparatie cu Expedia sau eBooking. Daca dau un search pe Google cu criteriul "tropolino.com" nu gasesc nimic in care oameni ar putea scrie ceva despre acest sait, adica 0 clienti ? Din cate am observat este o pagina romaneasca cu sediul in Bucuresti, str. Academiei 4-6, telefon +4 021 314 7551. Cel mai bine dute la ei sau suna si convinge-te de calitatea lor.

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Fa asa, fa o rezervare cu un card de debit gol, la booking conditions pentru hotelul tau scrie "Prepayment  No prepayment or deposit will be charged." , dupa ce faci rezervarea, da un telefon/email la hotel sa-ti confirme rezervarea in scris.

#4
funkypair

funkypair

    By Softpedia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 11.02.2012
De ce mi-ai lasat impresia ca faci Spam ?
E asa un feeling ciudat si multe necunoscute .
Sunt o gramada de site-uri turistice si tu l-ai gasit pe asta blablabla.COM
Coincidenta ca-i romanesc .....

#5
raduha

raduha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.11.2012
Multam de raspunsuri... sugestia cu cardul gol e cea mai buna.

Daca se considera spam, se poate sterge..

Io puneam intrebarea intr-un context foarte simplu: e vorba de Saadani Safari Lodge - un hotel care nu e de gasit pe la altii. Numai Booking-ul il are, dar pretul e mai mare! Si de asta ii intreb pe altii. Da, si eu am vazut ca firma e relativ noua...
Atunci re-formulez intrebarea: ati avea incredere?

Oricum, am inregistrat sugestia cu telefonul pana in Tanzania, la hotelul respectiv. Asa am mai facut acum 2 ani, pentru un hotel din Maldive, erau numai pe un site (parca Vermillon), am dat telefon la hotel, au confirmat ca e ok site-ul respectiv si totul a fost ok.

Va tin la curent dupa ce dau telefon maine sau poimaine!

Radu!

#6
b69cxu

b69cxu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 13.03.2009
Foloseste-l linistita daca ai gasit ceva bun. Nu au prea multe hoteluri dar eu am gasit in ianuarie un deal bun in Atena prin ei. Cand mi-au confirmat rezervarea am sunat la hotel si mi-au spus ca e OK.

Distractie placuta!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate