Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!
 

Castelul Corvinilor

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
andr3y1987

andr3y1987

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 04.09.2009
Am intrat pe siteul castelului si la tarife era trecut si, tarif ghidaj- 30 lei. stie cineva daca ghidul e obligatoriu??
adica... ajungi acolo si te baga intr'un grup care merge cu un ghid prin castel?? sau e optional... poti sa mergi de capul tau pe acolo.

#2
razor1911

razor1911

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,237
  • Înscris: 17.08.2007
N-am platit ghid si din cate tin minte am intrat gratuit. Am fost acolo in urma cu 2 luni (15.08).

#3
MihaixD

MihaixD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 12.05.2012
Sunt din Hunedoara :) .
Ghidul e optional, obligatorie e platirea biletului pentru intrare(daca nu prinzi vreo zi de gratuitati, etc).
Uita-te si la program, stiu ca avea un program ciudat de vizite...

#4
andr3y1987

andr3y1987

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 04.09.2009
mersi :). am vazut ca programul e de la 9 pana la 17.  sper sa fie actualizat recent. is trecute si anumite date si orele programului. deci sper sa fie ceva serios.
oricum ma duceam sa vad si orasul, e unul din orasele pe care nu le'am vazut inca din Romania. asa ca... daca nu au deschis la sfarsitul saptamanii, macar stiu ca nu bat drumu chiar degeaba :D

#5
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Vezi castelul și după aia mergi la Cinciș (deși e off season) sau bea o bere la Academia MotoRock. Posted Image

Edited by AlexIP, 23 October 2012 - 21:47.


#6
andr3y1987

andr3y1987

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 04.09.2009

View PostAlexIP, on 23 octombrie 2012 - 21:47, said:

Vezi castelul și după aia mergi la Cinciș (deși e off season) sau bea o bere la Academia MotoRock. Posted Image
e departe Cincis de Hunedoara??se ajunge greu?? ca eu pana la Hunedoara ajung cu autostopu.

#7
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Sari peste Cinciș, e la vreo 18 km distanță și nu merită bătaia de cap să ajungi acolo fără mașină pe vremea asta.

#8
andr3y1987

andr3y1987

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 04.09.2009
mersi de sfaturi :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate