Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
hdd 2,5" sata 250GB unallocat...

Comparatie consum inverter vs non...

Hidrofor defect arunca apa inapoi...

Apa la sticla din sticla
 Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...
 Senzori de miscare ce nu aprind l...

Problema martori semnalizare dire...

Senzori de miscare cu lampi ce se...

Umplere gol tamplarie-glaf
 Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei
 

Cu ce agentie sa merg la Istanbul?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
belisima

belisima

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 31.05.2007
Mi-am propus ptr septembrie-octombrie,in functie de  program,sa merg la Istanbul pentru a vizita,a shopingui, a petrece cateva zile acolo.Am vazut ca oferte sunt la multe agentii ,dar din observatiile mele doar 4 sunt  turoperatori ,ma refer la excursiile cu  autocarul la  115 euro. Eu cred ca si conditiile de calatorie,ghid,conditii cazare sunt importantE si contribuie in final  la reusita excursiei.Asadar,vreau sfaturi la care din excursii sa ma orientez. Unele au plecarea miercuri seara,altele joi dimineata.Unele am inteles ca au organizata si o vizita la mall. Intrebarea o adresez celor  care cunosc   elemente de comparatie intre excursii ,dar si celor care au fost ,au fost multumiti si-mi pot da detalii .Daca nu e voie sa scrieti aici nume de agentii,desi cred ca este,puteti scrie initialele numelor lor,cred ca le voi dibui,daca nu.......o sa va intreb prin PM.

Edited by belisima, 22 August 2012 - 21:02.


#2
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
La 100- 115 E e bine sa nu ai asteptari foarte mari de la hotel sau autocar.

Edited by koder, 25 August 2012 - 10:34.


#3
florinetzul

florinetzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 11.05.2009
am dat 175e pe 3 nopti hotel mina fara transport.deci tu cu 115si cu autocar nu stiu unde vei putea sta,in conditiile in care din cite am inteles e vreo 50e numai autocarul
in locul rau as fi atent cu hotelul unde stai.

#4
terner

terner

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 02.06.2009
Nu te sfatuiesc sa te duci cu agentie de turism. Agentiile nu mai merita in ziua de astazi. Sunt oferte si cu 99 Euro la Istanbul cu autocar + cazare, dar nu se merita. Esti obligat sa pleci la o anumita ora, esti obligat sa te opresti doar la anumite localuri pe drum si benzinarii unde soferii beneficiaza de gratuitate, esti obligat la un anumit hotel. In plus, daca agentia nu este de incredere, sau si asa, risti sa nici nu ajungi :).
Fara agentie iti alegi tu hotelul, iti organizezi tu ora de plecare si ce vei face pe acolo.
E valabil pentru toate destinatiile. Nu doar pentru 'Stanbul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate