Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!
 

Turist in zona rurala din Moldova...

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
lldsllds

lldsllds

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 07.01.2006
Seara bună tuturor,
îmi cer scuze dacă postez acest topic unde nu trebuie ?i ii rog pe moderatori să îl mute, dacă va fi cazul.

Vă invit să participa?i la o cercetare ini?iată de universită?ile Alexandru Ioan Cuza din Ia?i si Michel de Montaigne din Bordeaux, Fran?a, a cărei temă principală este identificarea percep?iei turi?tirilor asupra spa?iului rural turistic din Moldova (România). Acest chestionar este anonim, răspunsurile dumneavoastră fiind folosite doar în scopuri academice ?i de cercetare, iar durata de completare nu depă?e?te 5 - 7 minute. Pentru buna interpretare a rezultatelor ob?inute vă rugăm să răsunde?i sincer la toate întrebările chestionarului.

Link : https://docs.google....5aVFxR3lvaVE6MQ

Pentru întrebări suplimentare, vă rog să mă contacta?i la [email protected] .

Vă mul?umim pentru participare !

Îmi cer scuze pentru transformarea "ț"-ului in "?". Nu știu cum de s-a întâmplat.

Edited by lldsllds, 14 August 2012 - 21:47.


#2
lldsllds

lldsllds

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 07.01.2006
Multumesc celor care au completat deja chestionarul, iar pentru cei care nu au facut-o inca, reiau rugamintea. Dureaza doar 5 minute, iar raspunsurile nu vor fi folosite decat in scopuri academice. Deja se contureza niste statistici interesante :) .

Link catre chestionar : https://docs.google....5aVFxR3lvaVE6MQ .

Va multumesc anticipat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate