Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...

Comercianti (inclusiv PFA) obliga...
 Recomandare cazare tranzit, 1 noa...

Inchidere stalpi in placa de la u...

Acceleratie sacadata Vespa 300ccm

Microfon pentru un Sony A6100?
 Chiar asa de prosti sunt englezi?

La mulți ani @xperia_ray!

Circular Makita de negasit in RO

Statii cu baterii
 [TEORIE] Ce ati face in cazul une...

Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera
 

Unde sa merg cu cortul ?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Sunny_Days

Sunny_Days

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 04.08.2010
Salut, as vrea sa merg cu prietena mea vreo 2-3 zile cu cortul asa ca o mini-aventura.
Ce locuri frumoase imi recomandati prin Romania ? Preferabil fara urs si daca se poate nu in locuri de camping special amenajate. :)
Multumesc anticipat.

#2
teodulu

teodulu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 14.02.2011

View PostSunny_Days, on 28th July 2012, 22:19, said:

Salut, as vrea sa merg cu prietena mea vreo 2-3 zile cu cortul asa ca o mini-aventura.
Ce locuri frumoase imi recomandati prin Romania ? Preferabil fara urs si daca se poate nu in locuri de camping special amenajate. :)
Multumesc anticipat.
Muntele Rosu din statiunea prahoveana Cheia :naughty:

#3
Sunny_Days

Sunny_Days

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 04.08.2010

View Postteodulu, on 28th July 2012, 22:35, said:

Muntele Rosu din statiunea prahoveana Cheia :naughty:
Frumoasa sugestie. Sigur nu sunt ursi pe acolo ?  :D

#4
Tiby_med

Tiby_med

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,231
  • Înscris: 29.06.2010
Oriunde la padure :D.


Depinde de unde esti si daca te ai cu muntele. Poti incerca sa urci pe muntele Piatra Mare prin canionul 7 scari si urci pana la cabana Piatra Mare. Aici poti dormi in cabana, sau poti campa cu cortul langa cabana, daca te lasa cabanierul. Poti suna sa intrebi.
E foarte fain si nu necesita cine stie ce echipament sau antrenament.

#5
Eu_Psihologul

Eu_Psihologul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 19.03.2012

View PostSunny_Days, on 28th July 2012, 22:19, said:

Ce locuri frumoase imi recomandati prin Romania ? Preferabil fara urs si daca se poate nu in locuri de camping special amenajate. :)
Pe transfăgărăsan, la Bâlea lac, e super :D

Attached File  100_6350.JPG   1.34MB   16 downloads Attached File  100_6351.JPG   1.49MB   16 downloads Attached File  100_6352.JPG   1.42MB   11 downloads Attached File  100_6377.JPG   1.31MB   17 downloads Attached File  100_6401.JPG   1.16MB   21 downloads Attached File  100_6407.JPG   1.36MB   20 downloads

Îți găsești și un loc mai retras dacă cauți bine.

#6
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,648
  • Înscris: 20.10.2006
La cabana Curmatura. Costa 10 ron insa :(

#7
seche

seche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 881
  • Înscris: 11.06.2011

View PostSunny_Days, on 28th July 2012, 22:19, said:

Salut, as vrea sa merg cu prietena mea vreo 2-3 zile cu cortul asa ca o mini-aventura.
Ce locuri frumoase imi recomandati prin Romania ? Preferabil fara urs si daca se poate nu in locuri de camping special amenajate. :)
Multumesc anticipat.
statiunea semenic. nici ursi, nici oameni.de pe varful nedeea- daca ai noroc sa fie senin-poti vedea dunarea.

#8
sailor62

sailor62

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,208
  • Înscris: 28.07.2008
Vara asta am stat 2 zile cu cortul in fata cabanei Plaiu foii .In fata ai cel mai frumos munte din Romania-nu-ti spun care ,cauta, poti urca macar pana la jumatatea lui La Zaplaz,o sa merite efortul.In drum am adunat jumate de rucsac cu pietre albe de calcar imprimate cu fiintele sau plantele marine care prin calcificare au nascut muntele.

Edited by sailor62, 30 July 2012 - 09:33.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate