Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa porti botnita la ...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 voturi
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
6525 răspunsuri în acest subiect

Sondaj: Posturi amuzante de pe forum (65 membri au votat)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 voturi [41.54%])

    Procentaj al voturilor: 41.54%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (6 voturi [9.23%])

    Procentaj al voturilor: 9.23%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 voturi [4.62%])

    Procentaj al voturilor: 4.62%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 voturi [4.62%])

    Procentaj al voturilor: 4.62%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 voturi [24.62%])

    Procentaj al voturilor: 24.62%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 voturi [15.38%])

    Procentaj al voturilor: 15.38%

Votează Vizitatorii nu pot vota

#6463
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.450
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Astazi am fost in Afi Palace. In timp ce probam o pereche de blugi, ma uitam la ce scrie pe cutiile cu marfa din fata cabinelor de proba. Pe fiecare cutie era lipita o coala de hartie si scria, cu carioca neagra, "nu atinge-ti". Ba, da' pe fiecare scria la fel. Gresesti o data, gresesti de doua ori... Poate iti dai seama, la un moment dat, ca nu e corect. Va jur pe blugii mei ca absolut pe fiecare cutie era lipita o coala si scria acelasi lucru: nu atinge-ti.
"nu atinge-ti lucrurile din cutie" asta scria. N-am facut poza, ca aveau camere si mi-era teama ca voi pleca in curu' gol de-acolo.


#6464
korr41

korr41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.896
  • Înscris: 27.06.2007

Citat

era un banc: daca stii sa instalezi un windows98, iti recomand un control la prostata Posted image


#6465
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 51.968
  • Înscris: 30.10.2003
Socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ

Citat

Legat de design, personal nu am avut foarte multe optiuni: ID.3 si Model 3. Mi-a placut Model 3 ca design si am luat un SPRING


#6466
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.450
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Am vrut sa pun GPS tracker atasat la curelusa pisicului.
Aveam lesa frumoasa cu numele pisicului si numarul meu de telefon.
S-a rezolvat repede dilema cand s-a intors pisicul fara curelusa de la gat.


#6467
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Mesaje: 21.857
  • Înscris: 07.06.2014
romanul e mester in toate

Din 27 ianuarie 2024 - 14:51:

Am dat cu holsuruburi si am spart plafonul ca erau prea lungi , au iesit suruburile pe langa antena si acuma ploua pe locurile din spate .


#6468
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.932
  • Înscris: 28.11.2006
Total de acord!

Citat

Pe vremuri,pentru mine horoscopul era Fata de la pagina 5!


#6469
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.450
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Mai bine cocosat de bere decat ulcior cu apa.


#6470
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 563
  • Înscris: 21.04.2009

Citat

Romania ar avea nevoie de-un corp de armata format din gay, ar mai avea rusii curaj sa ne atace?


#6471
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Putin

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 32.966
  • Înscris: 30.08.2017

Citat

In baie nu te apleci. nici macar in baia ta!


#6472
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.450
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

Am o colega la Operatiuni... Mama, mama! Creata, blonda, inalta si supla. Cand o vad, parca as fi Hannibal Lecter.


#6473
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.423
  • Înscris: 24.11.2006
Am o dilema si am nevoie de un sfat:

Citat

Este la mine in oras,  in parcarea unui centru commercial mare o motocicleta, mai exact Un Kawasaki Ninja destul de sofisticat. Si nu Este DE ieri_azi ci este cam de 2 luni.
parerea mea este ca a fost abandonata acolo, altfel nu stiu cine si-ar lasa moto-ul in ploaie,  ninsoare si toate intemperiile vremii neacoperit,  ne-nimic...
As dori asa Un sfat. pentru cine poate a mai intalnit situatii de genul, oare ar fi vreo problema daca o iau eu? Sar supara cineva...?!?

Ma gandesc si la altceva:

Citat

Sau sa sun la Politie intai sa intreb acolo treaba Asta, eventual le dau nr vehiculului si fac ei cercetari sa vada ce si cum?

Hmmm, chiar as avea nevoie de ea:

Citat

Insa parerea mea este cea de mai sus...  Si mai must decat Sigur motocicleta nu este functionala.

MA frate dar tu ai citit ce am spus eu in mesajul cu care am drschis topicul...?  Tu ti-ai lasa auto/moto-ul in toate intemperiile vremii timp de 3 luni sa intre rugina in fiecare piesa...?  Daca tot zici ca eu sunt pus pe further...? Cum e mai plauzibil?

Topicul a fost inchis de catre moderatori.

A doua zi, un nou topic:

Citat

In legatura cu subiectul pe care l-am postat ieri pe acest canal cu motocicleta abandonata in parcarea mall-ului, as dori sa le multumesc tuturor pentru toate sfaturile bune si lucrurile frumoase pe care mi le-au "aruncat", si pentru ca m-au facut in fel si chip (hotz, beat, paranoid, rrom, etc), eu le sugerez sa se gandeasca mai bine daca nu cumva dansii  se regasesc cumva in spusele lor ...

Ce canal dom'le, aici e forum!

Continua cu o declaratie de dragoste:

Citat

Eu am mai spuso in repetate randuri, iubesc acest forum si site pentru ca de fiecare data cand intreb ceva imi gasesc raspuns la acea intrebare de la oamenii minunati care sunt aici, si si eu fac tot posibilul sa ajut, insa nu stiu cum s-a facut ca la subiectul de ieri a fost o excaptie care a anulat categoric aceasta regula...

Concluzie: sa nu-i treaca nimanui prin cap sa puna mana pe ceva ce nu-i apartine.

Editat de un_el, 04 februarie 2024 - 15:44.


#6474
DannyHuwe

DannyHuwe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.577
  • Înscris: 30.03.2023

Citat

Si eu iti multumesc pentru multumiri, doar ca nu m-ai lamurit ce vrei sa fac mai departe. Daca mai e ceva de facut...


#6475
DannyHuwe

DannyHuwe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.577
  • Înscris: 30.03.2023

Citat

La Seba (Luna) erau smart. Astia erau la Teius.

Nici colo, nici colo nu era lapte la 1,5l, 3,5% grasime. Oare trebuia sa-mi fac stoc din timp?


#6476
DannyHuwe

DannyHuwe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.577
  • Înscris: 30.03.2023

Citat

Nu e pentru tine, ci pentru ceilalti (ca mine).


#6477
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 563
  • Înscris: 21.04.2009

Citat

Treaba e ca piesele electrice functioneaza cu fum. Dupa ce iese fumul din ele, nu mai merg.


#6478
DannyHuwe

DannyHuwe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.577
  • Înscris: 30.03.2023

Citat

Am ajuns cu bine. Oare mai intai sa mananc, apoi sa beau cafeaua sau invers? Gresit. Mai intai trimit rapoartele.


#6479
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.450
  • Înscris: 05.07.2018

Citat

educatia asta e cam ca si scula. e foarte bine sa fie mare, dar nu-i frumos sa faci parada cu ea...


#6480
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.450
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Topic de succes cu seful plecand in trombă calare pe motocicleta dupa ce a raspuns doar la ce mesaje a dorit. (ca si mine)
Țin la Tsunamii, incat cand vad pe strada o motocicleta strig tare cat pot: Tsunaaaamiiiiii!!!
Evident ca ala nu aude la cat pocneste motorul dar lumea intreaba:Da de unde il cunosti?

E seful meu toxic de pe Softpedia si sunt fericita ca a plecat in final...

Dar de ce e toxic?
Pai...esapamentul....


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate