Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...

ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...
 Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro
 Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!
 Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.
 

Drum catre SUA

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Quero

Quero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.07.2011
Salutare,
Am 15 ani si de curand am primit viza turistica(b2) pe un an.
Unchiul meu mi-a cumparat biletele de avion si am toate actele necesare pentru calatorie,totusi,motivul pentru care am apelat la forum este acela ca eu voi calatori singur,neinsotit de un parinte/adult asa ca as vrea sa stiu daca voi avea insotitor de bord sau daca se aplica vreun regulament la care voi fi supus pe tot parcursul calatoriei.Unchiul meu mi-a spus ca daca ai peste 15 ani esti considerat adult dar totusi as vrea mai multe informatii privind aceasta chestiune.Tin sa mentionez ca este prima oara cand calatoresc cu avionul.

Multumesc anticipat.

#2
lucy20

lucy20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.08.2012

 Quero, on 5th July 2012, 13:26, said:

Salutare,
Am 15 ani si de curand am primit viza turistica(b2) pe un an.
Unchiul meu mi-a cumparat biletele de avion si am toate actele necesare pentru calatorie,totusi,motivul pentru care am apelat la forum este acela ca eu voi calatori singur,neinsotit de un parinte/adult asa ca as vrea sa stiu daca voi avea insotitor de bord sau daca se aplica vreun regulament la care voi fi supus pe tot parcursul calatoriei.Unchiul meu mi-a spus ca daca ai peste 15 ani esti considerat adult dar totusi as vrea mai multe informatii privind aceasta chestiune.Tin sa mentionez ca este prima oara cand calatoresc cu avionul.

Multumesc anticipat.
Buna si felicitari!As vrea sa te intreb cat a mai durat de la aprobarea petitiei pana la programarea interviului?Tocmai mi-a fost aprobata si nu stiu la ce sa astept dupa....

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Despre ce petitie vorbesti ? :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate