Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!
 

parcarea masinii ca sa ajung la urlatoarea.

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
muncitorii

muncitorii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.05.2012
vreau sa vin de la vila unde sunt cazat in busteni,cu masina si sa o parchez undeva cat mai aproape de locul de unde pleci catre cascada urlatoarea din busteni, am inteles ca trebuie mers pe jos. Stie cineva unde anume pot parca masina? Exista locuri de parcare in zona telecabinei?

#2
klupoloistu

klupoloistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 25.05.2010

View Postmuncitorii, on 27th June 2012, 12:37, said:

vreau sa vin de la vila unde sunt cazat in busteni,cu masina si sa o parchez undeva cat mai aproape de locul de unde pleci catre cascada urlatoarea din busteni, am inteles ca trebuie mers pe jos. Stie cineva unde anume pot parca masina? Exista locuri de parcare in zona telecabinei?

sunt locuri multe, unele cu plata ( 2 lei pe ora ) si altele fara plata exact in zona unde este telecabina sau hotelul central din busteni.

#3
2hot4you

2hot4you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 15.02.2007
cand am fost la urlatoarea ,am urcat cu masina pana unde se termina strada(parca asa ii si zice -strada cascadei) .am lasat masina pe asfalt .era loc cam de 15-20 de masini .asta era acum doi ani ,spre toamna .nu era nimic cu plata (atunci) .

#4
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007
mergi pe jos, face bine... mai ales la munte
si mai e o chestie: unde mai e placerea neprevazutului daca iti da mura'n gura tot?

#5
icebella20

icebella20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 25.01.2011
Este un drum forestier din Poiana Tapului pana aproape de Urlatoarea, daca vrei sa mergi cat mai putin pe jos.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate