Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...

Ce se poate face intr-o balta de ...
 Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

Parere ac sh
 Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta

Cine poate lamuri extra-judiciar ...
 Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...
 

Dr. Silaghi Gh. Tiberiu

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
rexoly

rexoly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.01.2008
Nu ii pot contesta valoarea de bun medic chirurg, cai nu am ajuns sa beneficiez de serviciile lui ca chirurg, dar ii pot contesta bunul simt.
Pe scurt, merg la prima infatisare (consultatie), imi spune ca ma va opera si sa aduc toate actele necesare unei interventii chirurgicale cu internare.
La a doua infatisare (consultaie) cu toate actele necesare in mana, ma programeaza pentru operatie ambulatoriu, si cu plata, nu mai era cu internare, gratuit, ok nu am zis nimic.
Ma prezint pentru operatie dar surpriza, el nu era pe acolo ci doar un, adica o rezidenta (o aschiuta de fetita de 150 / 35 ) de iti era frica sa te dai pe mana ei.
Renunt la operatie si revin la Dr. Silaghi pentu o lamurire.
STUPOARE, CE CREDETI CA IMI SPUNE?!
EU NU OPEREZ ASA CEVA, ESTE MULT PREA SIMPLU PENTRU MINE!
De ce oare isi bate joc? doar m-a consultat de doua ori si l-am intrebat daca ma opereaza, la care m-a asigurat ca da. Oare sa fie amnezic? sau pur si simplu isi bate joc?
In concluzie, LA POMUL LAUDAT SA NU TE DUCI CU SACUL.

#2
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
Ne poti spune ce anume era de operat?
Daca asa a procedat mi se pare incorect din partea domniei sale.
PS: Daca vroia neaparat sa va opereze "aschiuta" era normal sa o asiste, nu sa va lase singur cu respectiva.

Edited by Sorin84k, 29 May 2012 - 20:47.


#3
Twinkey

Twinkey

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,100
  • Înscris: 12.04.2012
Daca e cel de la OMF, eu din cate stiu e un tip foarte decent.

Ce fel de operatie era?

Si ala e spital universitar oricum, e logic sa te poti astepta sa fii operat si de rezidenti in operatii simple. Poate a zis ca el coordoneaza operatia...si tu ai inteles ca te opereaza el insusi.

#4
yst

yst

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.04.2013
Acest doctor este de o profesionalitate indoielnica. Am avut surpriza,stupefactia si totodata uimirea ca exista si astfel de oameni, acum cateva zile. Am mers cu fiul meu pentru finalizarea unei probleme medicale, si am dat peste acest doctor. Deoarece i s-a parut ca eu ca si parinte l-am suparat ,a intrerupt actul medical, si nu a vrut sa mai comunice . Am fost nevoit sa merg la conducerea clinicii pentru a rezolva problema. Am fost transferat la alt medic cu explicatia ca dr Silaghi are deseori astfel de comportamente.

#5
puiu70

puiu70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.04.2010
Se spune ca profesional este bun dar, intreb si eu, a vorbi frumos si civilizat cu bolnavul din fata ta nu face parte tot din profesia de medic? Am avut contact repetat cu el si am renuntat. Uman, caracterial, este sub orice critica! Nepoliticos, impulsiv, respingator, care te sperie! Si instabil!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate