Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 

scurtă vacanță la mare

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Saurian

Saurian

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,280
  • Înscris: 02.09.2008
Mă gândeam ca în vara asta să mă duc la mare cu o prietenă un weekend. Ce hotel îmi recomandați? Nu vreau hoteluri scumpe ( nu am foarte mulți bani de cheltuit ) dar nici hoteluri ieftine dar de rahat ( scuzați-mi limbajul ). Aș vrea un hotel care să aibă un preț ok și care să fie destul de curat. Ar fi o chestie să mă trezesc într-o noapte cu gândaci prin cameră. :lol: Deci pentru cei care au mai fost la mare și au găsit hotel-uri ieftine și ok ce îmi recomandați? Nu îmi trebuie la hotel nu știu câte condiții ci doar să fie curat prin cameră cum trebuie ( deși mi se pare că asta e o chestie minimă ce ar trebui să îți dau orice hotel ). M-ar interesa și ceva prețuri eventual. Trebuire făcute rezervări? Cu cât timp înainte? Dacă aveți și ceva recomandări în legătură cu un loc de plajă mai puțin populat aș aprecia ( urăsc când e populație mare  :deadtongue: ). Mulțumesc anticipat!

#2
edy-toyota

edy-toyota

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 22.03.2009

 Saurian, on 22nd March 2012, 09:47, said:

Mă gândeam ca în vara asta să mă duc la mare cu o prietenă un weekend. Ce hotel îmi recomanda?i? Nu vreau hoteluri scumpe ( nu am foarte mul?i bani de cheltuit ) dar nici hoteluri ieftine dar de rahat ( scuza?i-mi limbajul ). A? vrea un hotel care să aibă un pre? ok ?i care să fie destul de curat. Ar fi o chestie să mă trezesc într-o noapte cu gândaci prin cameră. :lol: Deci pentru cei care au mai fost la mare ?i au găsit hotel-uri ieftine ?i ok ce îmi recomanda?i? Nu îmi trebuie la hotel nu ?tiu câte condi?ii ci doar să fie curat prin cameră cum trebuie ( de?i mi se pare că asta e o chestie minimă ce ar trebui să î?i dau orice hotel ). M-ar interesa ?i ceva pre?uri eventual. Trebuire făcute rezervări? Cu cât timp înainte? Dacă ave?i ?i ceva recomandări în legătură cu un loc de plajă mai pu?in populat a? aprecia ( urăsc când e popula?ie mare  :deadtongue: ). Mul?umesc anticipat!
incearca in bulgaria la albena....au preturi mici si faci cam 4-5 ore din bucale  :thumbup:

Edited by edy-toyota, 22 March 2012 - 09:50.


#3
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,173
  • Înscris: 19.12.2004
La noi nu se mai merita sa mergi la hotel.
Cum cobori in gara sunt persoane cu vile care iau chiriasi pe 1 zi, 2 , 3, n si va stabiliti la pret.
Conditiile sunt decente in multe cazuri ca n-ar mai face vanzare.

#4
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,652
  • Înscris: 20.10.2006
Sau ca alternativa si mai ieftina recomand cortu.

#5
nicopuscasu

nicopuscasu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 26.06.2009
Eu am fost anul trecut intr-o pensiune tare faina in Eforie Nord. Dar, nu mai stiu cum se cheama. Am gasit-o pe net, am vazut poze, am sunat si gata.
Hotelurile noastre, ori mergi la 4-5 stele, ori nu mai mergi deloc.
Deci, eu recomand pensiune. Sunt o gramada de vile superfaine, cu mobilier nou si preturi super ok.

#6
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
http://www.plaja.ro/...aurora_romania/

Edited by enoxcj, 09 April 2012 - 23:49.


#7
galinei

galinei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 02.04.2008

 Saurian, on 22nd March 2012, 10:47, said:

Mă gândeam ca în vara asta să mă duc la mare cu o prietenă un weekend. Ce hotel îmi recomandați? Nu vreau hoteluri scumpe ( nu am foarte mulți bani de cheltuit ) dar nici hoteluri ieftine dar de rahat ( scuzați-mi limbajul ). Aș vrea un hotel care să aibă un preț ok și care să fie destul de curat. Ar fi o chestie să mă trezesc într-o noapte cu gândaci prin cameră. :lol: Deci pentru cei care au mai fost la mare și au găsit hotel-uri ieftine și ok ce îmi recomandați? Nu îmi trebuie la hotel nu știu câte condiții ci doar să fie curat prin cameră cum trebuie ( deși mi se pare că asta e o chestie minimă ce ar trebui să îți dau orice hotel ). M-ar interesa și ceva prețuri eventual. Trebuire făcute rezervări? Cu cât timp înainte? Dacă aveți și ceva recomandări în legătură cu un loc de plajă mai puțin populat aș aprecia ( urăsc când e populație mare  :deadtongue: ). Mulțumesc anticipat!

Hotel nou, ieftin si bun. Daca stai mai mult...negociezi

http://www.info-trip...informatii/678/

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate